Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ex hit gyülekezetes tagok...

Ex hit gyülekezetes tagok történeteit várom. Ki, miért hagyta ott a gyülekezetet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 15:21
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
38%
úgy látom, nincs ilyen. mégis, szerintem ha valaki elhagyná a hit gyülekezetét, az azért lehet, mert rájön, hogy ellentét van az emberek tanítása, és a biblia tanítása között.
2010. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
40%
én oda járok és nem is fogom elhagyni!
2010. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
72%

Bartus László írt egy könyvet a témáról, hogy ő miért lépett ki, de persze az ő véleményét is kezeld kritikával:

[link]

2010. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
19:31 engem nem az érdekel, h te odajársz és nem hagyod el. A kérdésem másról szól. de gratulálok, ebből is látszik, h a maradék józan eszed is elvette a hit. pff
2010. jan. 25. 20:40
 5/50 anonim ***** válasza:
51%
Tévedsz, nem vette el senki az eszem, csak Jézusra hallgatok! S neked ez miért fáj?
2010. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

Kinek fáj te nagyon okos? Kire? Jézusra hallgatsz? Őrá biztos nem, hanem a pénzéhes Németh Sándorra esetleg.

Annyi a különbség Jézus és Németh S között, h NS él, Jézus meg nem is létezett.

2010. jan. 26. 17:39
 7/50 anonim ***** válasza:
59%

Én református gyülekezetbe járok, de nem értem miért beszélsz igy valakivel, akiröl semmit nem tudsz.



A Jézusba vetett hit reményt ad, hinni lehez az evolúcióban is, de az nem ad semmit.

2010. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

Utolsó ne haragudj, de még mindig nem értitek a kérdésemet. Tényleg ennyire buták vagytok hívők?

Ez az utolsó szlogened meg már nagyon uncsi. Buta mérhetetlenül buta vagy.

2010. jan. 26. 21:11
 9/50 anonim ***** válasza:
46%

A magamhoz való eszem meg van, ne félts te engem. De valahogy nem özönlenek a kiábrándult, becsapott, és átvert volt HIT gyülekezetes történetek, és ez így van jól.



A Jézusba vetett hit reményt ad, hinni lehet az evolúcióban is, de az nem ad semmit.

2010. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
52%
ez igaz, de hinni lehet Jézusban úgy is, hogy Ő azt mondja: "soha nem ismertelek titeket, távozzatok töllem ti, akik törvénytelenséget műveltek" aki nemhiszi, járjon utánna: máté 7:21-23
2010. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!