Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehetek-e úgy ateista, hogy...

Lehetek-e úgy ateista, hogy erősen hiszek benne, hogy más emberek hisznek Istenben?

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 19:50
 1/6 János114 ***** válasza:

Persze !?

LOL


Mások világnézetéről alkotott véleményed nem befolyásolja közvetlenül a te ideológiádat.

Vagy ferreérted az ateizmus fogalmat vagy nem jol fogalmaztad a kerdest vagy


en vagyok hulye :)

2014. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az emberi hülyeség határtalanságában hiszek, és minden nap találok itt olyan kérdést, ami megerősít a hitemben.
2014. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hit nélkül is elég nyilvánvaló, hogy sokan hisznek Istenben.

Az ateista Isten létét tagadja, a hívőkét nem - a hívők (és ateisták) létét legfeljebb a szolipszista tagadja. :)

2014. okt. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek joga van abban hinni amiben akar. Te csak elismered hogy van egy másik oldal.


De kérdeznék valamit. Meggyőződésből vagy ateista vagy csak mert ez szimpatikusabb? Ahoz hogy ezt biztosra tudd mindkét oldalt alaposan meg kell vizgálni.

Üdv!

2014. nov. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, bevallom, hogy ez szándékosan idióta kérdés volt. Viszont meglepetésemre az idióta kérdésre teljesen korrekt válaszok jöttek. Mindenkinek megy a zöld.
2014. nov. 3. 18:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy mindazok akik középen állnak ateizmus és hívők között, azoknak mindig jön egy markáns élethelyzet, aminek helyzetében élesen választani kell az egyiket.
2020. aug. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!