Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Élhet újra aki meghalt? Mit...

KZitus kérdése:

Élhet újra aki meghalt? Mit ír róla a Biblia?

Figyelt kérdés

Emberek millióit foglalkoztatja ez a kérdés.

Csak azok írjanak, akik ismerik a Biblia válaszát. Köszönöm.



2014. nov. 4. 18:32
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

1-eske


Nem arról szól a kérdés, amiről te írtál.

a Jób 14:14 és a

Jelenések 7:9; 20:12, 13; 21:3, 4-re gondoltam

2014. nov. 5. 18:04
 32/37 anonim ***** válasza:
1-eske te tudatlan [ :D ] hát ilyenekre nem gondoltál?!
2014. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

EGYESKE :D


Amúgy Zitus jobb ha tudod rólam, engem sose érdekeltek a "tanúk" "tanúskodásai". Máskor ne írj ennyit mert csak a körmöd fog kopni tőle. És ezt nem bántásként írtam, csak alapból ilyen jófej vagyok :)

2014. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Miért Zituska, szerinted én miről írtam? De a tanúkra jellemző, hogy kimagyarázzák a Bibliát, a saját meglátásaik szerint és olyanokat tudnak bele egyes ige szakaszokba, részekbe, amik nincsenek ott. Persze "védelmetekre" szóljon így nem csak ti csináltok, erre sokan mások is hajlamosak ezerrel. De, azért örülök, hogy te még az én írásomból is ki tudja mit találtál ki, hogy én miről is írtam...csak, hogy a ti elméleteiteket védhesd. :D Tudod mit Zituska, IGAZAD VAN! :D :P
2014. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Kedves Zitus! :D


El se olvastad a válaszomat,mert ha el ólvastad volna biztos reagáltál volna rá...

Dehát az élet már csak ilyen..."futásból" áll. :D

Köszönöm a kérdést és minden jót!

2014. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

De elolvastam a választ:


"El se olvastad a válaszomat,mert ha el ólvastad volna biztos reagáltál volna rá...

Dehát az élet már csak ilyen..."futásból" áll. :D

Köszönöm a kérdést és minden jót!" - ezt is:-)


Bár az áll az válaszban: felelet a kérdésre, de szívesen venném, ha kifejtenéd az összefüggést a kérdés és a válaszod között.

Az biztos, hogy szép bibliai idézetek:-)

Köszönöm.

2014. nov. 7. 18:40
 37/37 anonim ***** válasza:
Igeen élhet! Hiszen a Biblia azt irja (Cselekedetek 24:15) hogy Lesz feltámadasuk a halottaknak.
2014. nov. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!