Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehetünk Isten barátai?...

KZitus kérdése:

Hogyan lehetünk Isten barátai? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

Van erre bibliai utalás?

CSAK Bibliát ismerő emberek véleménye érdekelne!



2014. nov. 14. 10:22
1 2
 11/19 Lebannen ***** válasza:

A Bhagavad Gíta így ír róla:


"Íme, kinyilatkoztattam neked a titkok titkát. Fontold meg jól, s aztán tégy úgy, ahogyan jónak látod!

Mivel kedves barátom vagy, ezért ismét feltárom előtted a tudás legbizalmasabb részét. Halld hát tőlem, mert a javadat szolgálja!


Gondolj mindig rám, légy az én hívem! Imádj engem, és ajánld tiszteleted előttem; így kétségtelenül el fogsz jutni hozzám. Ezt megígérem neked, mert nagyon kedves barátom vagy."

2014. nov. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
:-) kedves Zitus. CSAK Bibliát ismerő emberek véleménye érdekelne! írod. nos, az egészségeseknek nincs szükségük orvosra, mondta Jézus. a szolgálatban csak bibliát ismerő emberekkel lehet szóba állni, vagy beszélgetni? többek közt úgy lehetünk Isten barátai, hogy nem vagyunk részrehajlóak, mint a farizeusok, akik pl nem tekintették méltónak az örök életre azokat, akik nem ismerték az írásokat. béke :-)
2014. nov. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as

hasonlóra gondoltam én is...

2014. nov. 19. 17:35
 14/19 anonim ***** válasza:
64%

Mondott már neked bármit is a Barátod? Nem azt kérdezem, hogy olvastál-e már Róla egy könyvben, hanem azt, hogy hozzád személyesen szólt-e már.


Ha nem, akkor úgy elég nehéz lesz, mert az azt jelenti, hogy szóba sem áll veled a "Barátod".

2014. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Csahenk válasza:
Azt kérded hogyan lehet neki benyalni? Először is felejtsd el az akaratod és legyél olyan, mint egy engedelmes bárány. Másodszor pedig felejtsd el a vágyaidat mert ezek is csak akadályozzák a ketőtök kapcsolatát.
2014. nov. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm Péter a válaszod, és azt is, hogy utaltál a Bibliára. Hasonlóra gondoltam én is.
2014. nov. 20. 20:31
 17/19 anonim ***** válasza:

Kedves Zitus!


Természetes. :-)


Üdv. Péter

2014. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
legyél egy bazi nagy lélek, hogy barátkozzon veled azért hogy felzabáljon :D
2014. nov. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kedves KZitus! Te Isten barátjának tartod magad?
2014. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!