Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szeretnék minél több választ...

Ottó5 kérdése:

Szeretnék minél több választ kapni arra a kérdésre, hogy az emberek vallásosak avagy nem hívők/ateisták?

Figyelt kérdés
Régóta érdekel e témán belül, hogy milyen százalékban oszlik el az igen/nemek száma. Ha elegendő válasz (20 felett) érkezik abból már kisebb következtetéseket le lehet vonni. Néhány sorban véleményeket is írhattok természetesen.
2014. nov. 18. 16:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egy ateista kutya vagyok.
2014. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Kedves elötte, szóló a kutyák ateisták? :D Szeretem a kutyusokat, de még eddig ezt nem vallották be nekem :D


A kérdésedre válaszolva kedves kérdezö, gyermekkorom óta hiszek Istenben.


Két oka van. A csodálatos természet, az univerzum, mely annyira összetett, hogy egyszerüen nem lehet a véletlen szülte.


A másik: A Biblia, mely egy egyedülálló könyv. Történelme pontos, jövendölései teljesülnek :)

2014. nov. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 János114 ***** válasza:

Szerintem kulombseg van hivo es hivo kozt a sokan ugyanis csak ugy mellekes gondolatkent megemlitik h hisznek Istenben, de ez nem befolyasolja a hetkoznapjaikat, Szoval a hitben valo elmerulesnek is szintjei vannak

Amugy csatlakozom az elozokhoz vannak ilyen statisztikak bar pontatlanok es husz szaz vagy ezer valasz keves. 7 milliard ember el kerdezd meg mindet es akkor se tudhatod ki mondott igazat !

2014. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hivő keresztyén református.
2014. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
5-4re nyert a nem hívők csapata :) Szerintem ostobaság az isten és a különböző természet feletti dolgok létezése és az ezekben való hiedelem a Bibliával együtt. Egyébként mindenki ateistának születik, ám a buta nevelésük vagy környezetük hatására válnak hívővé az emberek ezen része.
2014. nov. 21. 16:14
 16/17 anonim ***** válasza:
Legalább számolni tanuljál már meg, azzal sem szület az ember.
2014. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Agnoszticista vagyok.
2014. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!