Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves ateisták és teisták,...

Kedves ateisták és teisták, mi a kedvenc színetek?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy van-e összefüggés.

Légyszí írjátok le a hitetek megnevezését is.



2014. nov. 20. 09:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%

És lesz ez alapján valami elemzés is? :)

Fekete

Római katolikus

2014. nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
40%
rózsaszín és barna, ateista vagyok
2014. nov. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Tudományos nem, csak kíváncsiság:)

De köszönöm a kérdésed és a válaszod.

Amúgy is most pont egy katolikus mosolyra volt szükségem:)


Nekem ha választani kell, akkor szintén a Fekete. (de amúgy a kéket, szürkét, zöldet, barnát szoktam preferálni még).

2014. nov. 20. 09:47
 4/32 anonim ***** válasza:
(és a hited megnevezése lemaradt,LuciFeri)
2014. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
én nehezen tudom megmondani szeretem a világos, meleg színeket és a szivárvány minden színét, tudod ki vagyok? :D
2014. nov. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Nincs egy kedvenc színem. Gyerekként a citromsárga volt a kedvencem, amit azóta is szeretek, de mostanra már előnyben részesítem a fakóbb vagy komorabb színeket, fekete, szürke, de szeretem a vöröst is.

Ha csajról van szó, akkor viszont a barna szem-barna haj kombó a nyerő nálam.


21/F/ateista

2014. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Neveltetés: római katolikus


Hit: Ez nagyon jó kérdés. Megint egy olyan, amire ha valahogy válaszolok vagy annak a tagadását állítom, akkor egyik sem lesz igaz, meg mindkettő.

Ha muszáj válaszolni, akkor keresztényt fogok mondani. Igazából eszmékben hiszek és a szkepticizmust jó dolognak tartom. Vakon hiszek egy szerető, bölcs, igazságos entitásban, aki teremtette a világot, és iránta nagyon erős pozitív gondolatokat táplálok. (ennek ellenére nem tetszik sem a munkája, sem a rejtőzködése).

Nehéz ezt megfogalmazni. A teremtőt is kicsit holografikusan képzelem el. A pozitív megnyilvánulásokban és a fájdalom látom őt, amit a negatív dolgok okoznak.

Racionálisan végig gondolva nincs rá bizonyíték, még ha úgy is érzem, hogy mindig segít.

Így nem azzal foglalkozom elsődlegesen, hogy ki mit állít róla, hanem a fő eszmémmel, hogy élni és életet támogatni.

2014. nov. 20. 10:05
 8/32 A kérdező kommentje:

"én nehezen tudom megmondani szeretem a világos, meleg színeket és a szivárvány minden színét, tudod ki vagyok"


Ami azt illeti fogalmam sincs :D

Ki vagy?


Én sem utálok egy színt sem. Szerintem nagyon szépek a színek.


Ment mindenkinek a zöldkéz.

2014. nov. 20. 10:10
 9/32 anonim ***** válasza:
40%

Minden szín amit csak megteremtett az Isten.

(keresztény)

2014. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
36%
Nem kötözködni akarok, de eddig csupán egyetlen hívő tudott egy konkrét színt mond, ebből is látszik, hogy legtöbbjüknek nincs semmi fantáziája, birkák, akiket lehet terelgetni szépen... (a vágóhíd felé)
2014. nov. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!