Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Választás: kereszténység?!

Egylany222 kérdése:

Választás: kereszténység?!

Figyelt kérdés
Sziasztok 22 éves vagyok, és nem gondoltam, volna hogy velemi s megfog történni, összeismerkedtem egy remek fiúval, aki legnormálisabb, legudvariasabb, és még sorolhatnám... de van egy "bökkenő" keresztény neveltetésbe született, én meg nem. Nem azt mondom, hogy nem hiszek Istenbe, mert hiszek, de a kereszténység nem áll közel hozzám. ezzel nincs is gond elfogadta ezt a nézetemet és ahogy én is. lényeg , hogy a családja nem bír, levegőnek néz kb. az én családom meg befogadta és szeretik. szerintetek érdemes együtt lennem vele vagy sem? mert ha belegondolunk, későbbiekbe, én nem akarok a saját gyerekeimre ha lesznek, ilyen neveltetést, és tudom hogy lehet ebbe veszekedés lenne. az ö családja meg ennek örülne. és csak akkor fognak engem elfogadni. és ez szerintem undorító. meg hogy ha házasság lenne, úr színe előtt kellene megházasodni?! MI VAN? akkor még se ért meg engem a barátom. és ez a 2 ok miatt nagyon kétségbe vagyok esve. kérlek írjatok de csak normális válaszokat kérnék. előre is köszönöm!

2014. dec. 8. 11:37
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Vagy pedig egyértelműnek veszi, hogy te megtérsz és olyan keresztény leszel előbb-utóbb, mint ő.

Az meg már teljesen természetes lesz, hogy a gyerekek mind mély keresztény vallásúak lesznek. Ha más nem, erről majd a nagyszülők gondoskodnak.

2014. dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Te meg tehetetlenül fogod végignézni, ahogy folyamatosan kijátszanak a szülei, miközben a gyerekeid agymosott droidokként nőnek fel. Mindezt Isten nevében, az arcodba mosolyogva, de a hátad mögött sugdolózva és gyűlölködve.
2014. dec. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!