Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek helytálló ez az...

Szerintetek helytálló ez az idézet?

Figyelt kérdés

Na sziasztok! Igazából nem idzet az az idézet, ugyanis most találtam ki, így hogy nem tudod elaludni. Ha szerintetek jó akkor a továbbiakban fogok ezzel példálózni.

.

.

.

.

.

Egy anyuka ikreket vár. A hasában az egyik iker azt mondja a másiknak:

-Én mondom neked hogy így van! Apánk létetik, csak mi nem láthatjuk. De hiszen ő teremtett minket, nem jöhettünk csak úgy a semmiből.

-Nem a semmiből jöttünk. Szépenk a petesejtből fejlődtünk ki lassan. Ráadásul te hallottad már valaha Apát? Láttad már valaha? Nincs semmilyen Apa aki vigyázna ránk, születés után is egyszerűenegszűnünk létetni. Méghogy egy jobb helyre kerülünk Apa mellé...


Viszont ez az iker nem tudja, hogy a petesejtből nem lesz csak úgy magától gyerek. Valakinek meg kell termékenyíteni, be kell indítani a folyamatot.

.

.

.

.

.

Szerintem ez egy egész jó példa, modern kori tanmese, amivel még az evulúció-t is össze lehet egyeztetni a vallással. Nektek mi a vélemémyetel? Szívesen várok hideget, meleget :D



2015. jan. 6. 23:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A további felesleges ateista fröcsögést megelőzendő, egy kis olvasmány, hogy lehet ezt így is nézni:

[link]

2015. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem. Egy magzat nem képes beszélni. Kettő se.
2015. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!