Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudnátok ajánlani nekem egy...

Tudnátok ajánlani nekem egy hívő pszichológust Újpesten, aki nem botránkozik meg rajtam, ha "furcsa" szexuális témákkal állok elő?

Figyelt kérdés
Bocsánat a kérdésért, de nem tudom kihez fordulhatnék. Nagyon jó lenne esetleg az is ehelyett, ha valaki aki ért a lelki problémákhoz, hajlandó lenne mondjuk emailezni velem, mert a szüleimnek biztosan nem merném elmondani, miért akarok szakemberhez menni magammal. Nagyon köszönöm a válaszokat, és tényleg, bocsánat! (16/gimnazista)

2015. márc. 29. 22:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az iskoládban van iskolapszichológus? Az ő segítségét ingyenesen igénybeveheted, beszélgethetsz vele úgy, hogy a szüleidnek és a tanáraidnak ebből semmit sem kell megtudnia. Ez azért jó, mert a pszichológus képben van, és ha beszélsz vele arról, pontosan mi miatt akarsz szakemberhez fordulni, ő tud neked segíteni abban, merre indulj és valóban kihez fordulj.
2015. márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!