Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak még evolúciót tagadó...

Vannak még evolúciót tagadó keresztények?

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 11:10
 71/119 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a sakkozó galamb történetét? Tökéletesen illik rád. Úgy nem lehet vitázni senkivel, ha nem hajlandó elolvasni a másik oldal bizonyítékait, de azt persze elvárja hogy mi olvassuk el az övét. Ezért tartunk elmeháborodott valláskárosultnak.
2015. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/119 anonim ***** válasza:
21%

"Úgy nem lehet vitázni senkivel, ha nem hajlandó elolvasni a másik oldal bizonyítékait, de azt persze elvárja hogy mi olvassuk el az.övét. Ezért tartunk elmeháborodott valláskárosultnak."


Egyetértek! Úgy nem lehet vitázni senkivel, ha nem hajlandó elolvasni a másik oldal érveit.


Ettől függetlenül nálunk + 10 fok van, közben pedig havazik. Hogy elhiszed e? Ez nem hitkérdés barátom, hanem tény:


[link]


[link]


[link]

2015. ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/119 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/119 anonim ***** válasza:
9%

Ezt nem hiszem el, még azokat a kommentjeimet is lepontoztátok, amiknek semmi köze a vitához, ezt most miért kellett? Már rég nincs olyan, hogy hasznos válasz, meg nem hasznos, hiszen az egész kérdést szétoffoltuk. A kérdésre a választ már a legelső hozzászóló megadta: igen, vannak.


A lepontozóktól kérdem, miféle lelki orgazmust okoz a lepontozás? Az előbb kipróbáltam, de semmi... Nem érzek semmit. Esetleg valamit rosszul csinálok?

2015. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/119 anonim ***** válasza:
84%
Ahhoz képest már nem tudom hány hozzászólásban sírsz a lepontozás miatt.. talán mégis érzékenyen érint? Egyébként az értékelésed még túl magas is egy magadfajta ostoba kreacionistához, én olyan 1-2 %-ot találnék reálisnak.
2015. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/119 anonim ***** válasza:
0%

"Ahhoz képest már nem tudom hány hozzászólásban sírsz a lepontozás miatt.."


Dehogy sírok, csak nem értem, hogy lehetnek ennyire sekélyesek egyesek, hogy ebben lelik örömüket...


"Egyébként az értékelésed még túl magas is egy magadfajta ostoba kreacionistához, én olyan 1-2 %-ot találnék reálisnak."


De hát eddigi válaszaid alapján rólad bizonyosodott be, hogy ostoba vagy, hiszen eddig egészen pontosan 0, azaz nulla érvemet sikerült megcáfolnod, mégis személyeskedsz és sértegetsz. Jó, értem én, hogy nincsenek érveid, de ez (meg a lepontozás) már annyira unalmas... Viszont rajta, előtted áll most is a lehetőség, hogy bebizonyítsd állításod.

2015. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/119 anonim ***** válasza:
76%

Srácok, ne pazaroljatok energiát valláskárosultak győzködésére, semmi értelme.

Kb mintha egy kecskét próbálnál meg megtanítani integrálni.

Ami viszont sokkal hasznosabb, ha nyilvánosan kinevetjük, vicc tárgyává állítjuk be őket.

Így rá fognak jönni szép lassan, hogy valójában mennyire nevetségesek, a legtöbbjük amúgy is szégyenli a saját hitét, nem kell nekik sok, hogy elgondolkozzanak, de ezt nem észérvekkel kell elérni, mert azt már kiirtották belőlük, sokkal inkább nyilvános megalázással.

Úgyhogy hajrá!

2015. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/119 anonim ***** válasza:
0%

"Ismered a sakkozó galamb történetét? Tökéletesen illik rád. Úgy nem lehet vitázni senkivel, ha nem hajlandó elolvasni a másik oldal bizonyítékait, de azt persze elvárja hogy mi olvassuk el az övét. Ezért tartunk elmeháborodott valláskárosultnak."


Csakhogy a linkedben semmi sem cáfolja, amiket leírtam, én tényeket írtam le, azok a pofátlan hamisítások ugyanis valódi tények, amiket a materialisták elkövettek elméletük bizonyítására (Érdekes, mi szükség volt ezekre, ha a törzsfejlődés teóriát tényleg alátámasztják a fosszíliák? Mi szükség egy tökéletesen alátámasztott elméletnek hamis bizonyítékokra?).


Meg persze azok is tények, hogy épp a materialista eszmék hozták magukkal a legbrutálisabb népirtásokat. Hogy kit tartasz elmeháborodott valláskárosultnak, az éngem cseppet sem érdekel, amíg csak levegőbe beszélsz és nem tudod megindokolni, hogy miért mondod ezt. Látom a csúfolkodás az megy, de az már megy az ovisoknak is, de én most nem ezt várom tőled, hanem valamit, amivel bizonyítani tudod, hogy több vagy egy 5 éves gyerektől. Hajrá!

2015. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/119 Ozmium42 ***** válasza:
88%

"A lepontozóktól kérdem, miféle lelki orgazmust okoz a lepontozás? Az előbb kipróbáltam, de semmi... Nem érzek semmit. Esetleg valamit rosszul csinálok?"


Nem működik, ha csak gépiesen csinálod. Ki kell tárnod a szíved, hagynod kell, hogy átjárjon és vezessen, és őszintén meg kell élned a lepontozást. Teljes szívedből, teljes lelkedből, teljes elmédből és minden erődből. Sátánhoz is imádkoznod kell, mert a piros kéz az övé, és kérned kell, hogy betöltekezhess vele, és akkor ő eljuttat az orgazmusra. Nem segít, ha nem vagy elég nyitott, mert látja a szívállapotodat.

2015. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/119 anonim ***** válasza:
100%
#79 Ott a pont! :DD
2015. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!