Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy baptista fiúban jobban...

Egy baptista fiúban jobban megbízhatok, mint egy nem hívőben? 20éves nem baptista lány vagyok.

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 09:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül. ez emberfüggő. nem a munkahelytől függ. Attól, hogy segít másoknak, még simán pofára ejthet, szal ezt nem úszod meg ennyire könynen. Ki kell ismerned.


Ha van eszed, akkor nem jössz össze vele, hanem futtok jó pár kört, megismeritek egymást és ha okés, akkor..

2010. febr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Egy vallást gyakorló ember miért és mitől lenne tisztességesebb mint bárki más? 70 éves vagyok és semilyen emberi jóságtöbbletet soha nem láttam vallásos személyeknél. Sőt minden vallás kivétel nélkül beszűkülést követel meg a gyakorlótól.Az pedig eleve emberi hiba.
2010. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom..arra gondoltam hogy hátha ő azért tisztességesebb mint egy nem vallásos mai fiú..
2010. febr. 24. 09:54
 4/21 Salx Narval ***** válasza:
Nem, ezt embere válogatja. Viszont az igaz, hogy egy hívőnek szerencsésebb egy hívő párt választani, nyilvánvaló okok miatt.
2010. febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ha nem képmutató vallásos, hanem valódi hívő, akkor igen
2010. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Honnan veszem észre hogy valódi hívő? jár imaházba, családja is hívő stb, de pl a házasság előtti szexet elfogadhatónak tartja.
2010. febr. 24. 10:39
 7/21 anonim ***** válasza:

nem csak ez az 1 dolog határozza meg az ember életét

a többi dologhoz hogy áll? (karrier, pénz, érvényesülés, kötelességtudat stb stb)

2010. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
innen lehet észrevenni. te magad mondtad, hogy a házasság előtti szexet elfogadhatónak tartja. EZ NEM BIBLIAI TANÍTÁS. a biblia ugyanis elítéli a házasság előtti szexet. ez védelem mindenki számára sátán e velejéig romlott világában. ezek után nem bízhatsz meg jobban egy olyan hívőben, aki nem fogadja el a bibliát Isten szavaként.
2010. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
éljenek a jehovások... szibériában
2010. febr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
szibéria az egész lakott föld része, jelenleg is sok tanú él ott, és teljesíti Jézus próféciáját: "a királyságnak ezt a jó hírét prédikálni fogják az egész lakott földön."
2010. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!