Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Hit Gyülekezetébe hány éves...

A Hit Gyülekezetébe hány éves kortól lehet menni? Vagy nincs megszabva?

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
0 éves kortól.
2015. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Bárki mehet oda.

Érdekük, hogy minél többen menjenek oda.

2015. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Hivatalosan 6 hetes kortól. Vagy ha nem így érted, akkor nem egészen értem a kérdést.
2015. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Visznek oda óvodás gyerekeket is. Amíg a szülők örömködnek késő estig, addig a gyerekek dőlnek jobbra-balra az álmosságtól, a zajtól meg persze még aludni sem tudnak a padon. (Láttam.)
2015. máj. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
64%

Nincs megszabva:)

Én is Hit gyülis vagyok. Csak pozitiv velemenyem van rola. Kedves emberek járnak oda. Gyerekekkel is nagyon jól bánnak. Most épült nekik egy nagyon kiraly játszóté:)

2015. máj. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Mi három hetes korukban már vittük a mieinket. Azért az elváratik, hogy ha valaki szülői kíséret nélkül akar eljönni, az azért, ha lehet, töltse be azt a kort, amikor a szülők már el szokták engedni a gyerekeiket nagyobb távolságokra is a városon belül, és nem rágják le a körmüket, ha a gyerek este nyolckor még nem ért haza. Hangsúlyosan igaz ez abban az esetben, ha a szülők maguk nem is járnak a Hit Gyülekezetébe. Ez utóbbi esetben jobb, ha a gyerek már legalább középiskolás korú, de az az optimális, ha nagy korú.
2015. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Innen nézve pedig te áldoztad fel az agysejtjeidet egy kocsmai viharlámpánál. Vagy talán maradt annyi, ami egy értelmes hozzászóláshoz elég?
2015. dec. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászóló, nem érted az iróniát?

Mások véleményét parodizáltam.

2015. dec. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2015. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, azért választottam ebben az esetben ezt a nick nevet, mert hobbiállatokat tartok, valamikor volt ilyen nevű botsáskám is - többek között. Nem nagy dolog, beírod a keresőbe, hogy asperrimus, és az első oldalon ki fogja dobni. Jó ötletnek tűnt ilyen felhasználói neveket adni anno, amikor felregisztráltam egy-egy fórumra, aztán pedig így maradt, ez azonban nem jelent azonosulást velük. Nem szeretnék most biológiai és antropológiai kiselőadást tartani, hogy mi a különbség az alsóbbrendű állatok és az emberek között, de én nem tartozom az előbbiekhez és nem is viselkedem úgy, bármi is legyen erről a véleményed.
2015. dec. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!