Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti hogy látjátok?

Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés
Bármely felekezetben voltam, főleg karizmatikusoknál mindegyik ugyanazt fújja. Vagyis többi felekezet hamis, vezetői hamis pásztorok. Gyülekezetek belterjesek, mindenki tud mindenkiről mindent. Mennek a gyönyörű prédikációk, hogy Isten így meg úgy, de az embnerekkel beszélgetve látszik, hogy meg vannak nyomorodva lelki, szellemi, anyagi szinten egyaránt. Az adakozásból származó pénzek hogy hova mennek az követhetetlen. Ha bármiben nem értesz egyet, akkor rendszerellenes, lázadó stb vagy. Gyülekezetek egymásnak esnek ( itt a fórumon is ), egymásnak bizonygatják teológiájukat. Szeretet sehol, ego annál inkább. Nem gondoljátok, hogy ha sok ember, aki őszintén keresi Istent és olvassa vagy látja ezeket a visszásságokat, akkot hátat fordít a kerszténységnek? Ti hogy látjátok?

2015. jún. 2. 20:59
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

"az, hogy cselekedetekkel nem tudod kiérdemelni a ki nem érdemelt kedvességet. a tanúk pedig azt hiszik, hogy igen."


Szerintem nem hiszik ezt a tanúk. A hitet viszont cselekedetekkel lehet kimutatni, a tanúk ezt vallják. Aki hisz, annak a tettei is ezt tükrözik vissza.

2015. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

A kiírt kérdésedre pedig szintén adtam választ:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..


Légy boldog!

2015. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
A lényeg a szeretet. Azt kell keresni és megtalálod a helyed. :)
2015. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!