Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Hit gyülekezetébe tényleg...

A Hit gyülekezetébe tényleg járnak melegek?

Figyelt kérdés

Félre értés NE tessék !

Nem "bántani" akarom a hit gyülit ,de az egyik hit gyülivel kapcsolatos kérdésnél olvastam ,hogy járnak oda melegek is.

Ez igaz? Valóban így van?



2015. jún. 17. 15:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Mindenki bűnösként érkezik.
2015. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Aztán hogy hogy távozik az már Istenen meg az egyén odaszánásán múlik:)
2015. jún. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%
simán lehet, esetleg a többiek sme tusnak róla, én református vagyok hozzánk is járnak melegek, de nem mindenki tudja róluk
2015. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%
Legfeljebb olyanok, akik mazochisták, ugyanis soha nem rejtettük véka alá a Biblia álláspontját a homoszexualitásról, hogy Isten egyetlen alternatívája a megtérés, azaz a bűnbánat, bűnvallás és a bűn elhagyása, azaz a homoszexuális életvitel abbahagyása. Ebben az esetben Isten megszabadítja az embert, és a továbbiakban szívből utálni fogja, amit azelőtt kedvelt. Aki homokos létére ezt évekig hallgatja a megtérés szándéka nélkül, az meg is érdemli, hogy minden alkalommal fészkelődjön a helyén, amikor a téma előkerül.
2015. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha arra gondolsz, amit én írtam, az suttyomban csinálja, nem nyilvánosan.
2015. jún. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
5 Isten előtt nincsenek titkok. Nem tud elrejteni semmit az ember.
2015. jún. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

5-ös


Igen, arra. :D

2015. jún. 18. 10:55
 8/20 anonim ***** válasza:
31%

Jelenleg a Hit Gyülekezet, úgy, mint a többi hasonló karizmatikus egyház nem áll a dolgok magaslatán a homoszexuálisok megszbadítása terén. Járnak szegény melegek és vágynak is arra, h megszabaduljanak, de nincs akkora kenet és erő, ami ezt az áhított szabadságot meghozná nekik. Ezért szegénykék járnak, járnak, de inkább elnyomják vágyaikat és nem teszik a dolgokat, mert Istent megbántani nem akarják, de belül sajnos nemm szabadok. Sajnos ez nem olyan, mint mondjuk a lopás vagy hazugság bűne...azt kiköpöd oszt mész tovább. Úgyhoyg a megtérés egy dolog,az erő meg megint más dolog...csak az sajna jelenleg híjján van a Gyülin

Egy hites

2015. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%

8


Zsolt 62,10

Bizony hiábavalók a közembernek fiai és hazugok a főembernek fiai; ha mérőserpenyőbe vettetnek, mind alábbvalók a semminél.


Sosem voltál hites és hazug vagy.

2015. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
Szomorúan hallom.
2015. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!