Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Hit gyülekezetébe tényleg...

A Hit gyülekezetébe tényleg járnak melegek?

Figyelt kérdés

Félre értés NE tessék !

Nem "bántani" akarom a hit gyülit ,de az egyik hit gyülivel kapcsolatos kérdésnél olvastam ,hogy járnak oda melegek is.

Ez igaz? Valóban így van?



2015. jún. 17. 15:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
35%

9

Ez is egy vélemény a rengeteg közül, ami minden alapot nélkülöz.

Rágalmazó vagy, ami a diabolosz szokása

2015. jún. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
30%

9

"Mint az arany alma ezüst tálván olyan a helyén mondott Ige "


A te tévesen belinkelt Igéd jelen esetben egy agyag tányéron egy romlott füge...

Hány meleget láttál megszabadulni már? Mi lenne, ha objektívan néznéd a gyülit és nem elvakultan és fanatikusan.

Gyere ki a gyermeki korból már....itt az ideje

2015. jún. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
21%

11+12


A 9-esem mégjobban megerősítve, és azt gondolsz rólam amit csak akarsz. Hiába próbálod itt előadni magad.


Sose voltál a Hit Gyülekezetéhez tartozó és szívből sosem tértél meg. Ez a beszédedből egyenesen látszik.

2015. jún. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
6%

Nincs az a kenet, amelyik a megtérés szándéka nélkül is tartós szabadságot adhatna. Olyan kenet sincs, amelyik távol tudná tartani a bűnt attól az embertől, aki nem számolja fel a kapcsolatait a régi bűntársaival, különösen az olyan bűnöknél, mint például a homoszexualitás. Az a kenet azonban működik a Hit Gyülekezetében, amelyik bármilyen bűntől, kóros függőségből meg tudja szabadítani az embert, ha az illető betölti a szabadulás feltételeit, például az elszántságot.


Mindemellett, ha valaki rendelkezik Isten Beszédének a kijelentésével arról, hogy az Atya megszabadította őt a sötétség hatalmából, és átvitte az Ő szeretett Fiának országába, az mindenféle külön kenet nélkül is megszabadulhat a tulajdon hite által, ha egyébként betölti a szabadulás feltételeit.


Annak idején Derek Prince mondta el, hogy megkérték, hogy űzzön ki egy démont egy fiatalemberből, akiből Jim Croft és Mahesh Chavda nem tudta azt kiűzni. Azt válaszolta, hogy amelyik démon ellen tudott állni Jim Croftnak és Mahesh Chavdának, az megérdemli, hogy maradhasson. Bizonyos emberekből lehetetlen kiűzni a démonokat, mert nem töltik be a feltételeket.

2015. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%

13/14


Miėrt gyűlölködsz? Miért nem tudsz normàlisan vàlaszolni,mint a 9-s vagy,mint Asperrimus? Miért kell ezt csinàlnod? Itt véleményekre kivàncsiak nem a szeretetlen itélgetéseidre . A te véleményedre is kivàncsiak vagyunk a kérdéssel kapcsolatban....ne csinàld ezt,mire jó ez?

2015. jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15-ös jól mondja!
2015. jún. 21. 14:12
 17/20 anonim ***** válasza:

15/16


Ott a pont

2015. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ám KOMOLYAN NEM értem minek kell bántani a Hit gyülinek a melegeket.
2015. jún. 21. 17:26
 19/20 anonim ***** válasza:
70%

Mit értesz az alatt, h bántani?

Ha ez embert bántják az tényleg nem jó, de ha a "tetteiket", akkor Isten Ígjének fényében jól teszik, mert ha tetszik, ha nem az azonos neműek közötti szeexuális kapcsolatot Isten bűnnek móndja. Ez van. Nem mi találtuk ki. Én tudom, ebben a liberális világban minden szabad, de Isten attól nem változik.

2015. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
70%
Én oda jártam, amíg jártam elnyomtam magamban ezt a hajlamot, de egy ideje teljesen szembefordultam azzal a hittel amit ott gyakoroltam. Valóban nem "szabadultam meg" de azt kell mondjam, őszinte szándék a "megszabadulásra" soha nem fog kialakulni bennem, mert azt korában is csak a pokoltól való félelem manipulálta. Azt pedig megtagadtam.
2018. márc. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!