Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik könyvek segíthetnek a...

Melyik könyvek segíthetnek a legtöbbet a keresztényi hit megújításában?

Figyelt kérdés

2015. júl. 5. 19:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/176 anonim ***** válasza:
20%

egyértelműen, sok forrás által bebizonyítottan, hiteles bibliafordítók ajánlásával, majd 8 millió személy megkérdezésével, magának a Vezető Testületnek az ajánlásával a mit tanít valójában a biblia?című könyv az, ami igazán meg tudja újjítani a hitet?


ebből megtudhatod, hogy:


csak a tanúk Isten igaz népe ma a földön

csak a tanúk élik túl armageddont

csak a tanúk imáit halgatja meg Isten

csak a tanúknál van az igazság

minden más vallás hamis vallás

minden más vallású ember el fog pusztulni

a biblia szerint tilos vérátömlesztést elfogadnod

a biblia szerint az apostolok vezető testületet alkottak, aminek mai megfelelője a Vezető Testület

a biblia szerint Istennek mindíg is volt szervezete a földön

a biblia szerint Jézus csak a 144000 felkent közbenjárója

a biblia szerint egyedül a tanúk mutatják ki ma a szeretetet a földön, mindenki más képmutató tévelygő

hogy Jézus oszlopon halt meg

hogy a tanú vének bármit elítélnek a földön, az az égben is el lesz ítélve

és hogy havonta mennyit kell menjél házról házra, hogy biztos ott legyél armageddonkor.

ha ezeket nem találod benne, egy hozzáértő biztos elmagyarázza neked.


ugye, mennyire megújjíthatja ez a csodálatos, szellem által készült, de nem ihletett könyv a hitedet?

2015. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/176 anonim ***** válasza:

az aminek a címében az van h evangélium :D ezek a bibliában vannak


mire gondolsz amúgy pontosabban? Pl milyen felekezetű vagy?


De ez egyéntől is függ, van akinek nagyon építőek a "mert Isten olyan cuki" könyvek, rám a "száraz dogmatika" hat :D

2015. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/176 anonim ***** válasza:
28%-os megint trollokodik :D lassan de emelkedik a %-a :D
2015. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/176 anonim ***** válasza:
kikérem magamnak!!! én a 29%-os voltam, csak lecsökkent a százalékom!!!
2015. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/176 anonim ***** válasza:
mi? nemrég még csak 26-on voltál :D szemetek engem is lenyomtak 70-ről :D
2015. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/176 anonim ***** válasza:
78%
NE AGGÓDJ, nem embereknek kell megfelelni...
2015. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/176 A kérdező kommentje:
Szívem szerint egy "gurut" keresnék,vagy beülnék bölcs emberek társaságába(mivel ott az elme magától szabályozódik),de sajnos súlyosan megzavarodtam,nem megy a mozgás,hamar elszédülök(ülve is szédülök,de kevésbé),a családom közönyös,a mentálhigiéniai szakma meg minimum közömbös a vallás iránt,így aztán csak rontani tudnak az emberek helyzetén.1/1-es,vettem az adást!"8 millió ember megkérdezésével":D.De tényleg nincs semmi másom,mint olvasgatni a Frankfurti névtelent,Jacob Böhmét,vagy éppen Sri Ramana Maharsi-t,a hazaiak közül pedig Hamvas Bélát,Buji Ferencet,mert fél éve találtam rá az első olyan könyvre,amelyiknél rájöttem,hogy a maiak egyszerűen nem tudnak igazat mondani,és ez nagyon feldühített!
2015. júl. 6. 17:24
 8/176 anonim ***** válasza:
A matematika és a fizika.Ne félj,azok megújítják....
2015. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/176 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló egy "guru",vagy ahogyan régen mondták nálunk:mester.Egy ilyen emberrel szívesen barátkoznék,sőt,követném is bárhová,azt hiszem.
2015. júl. 6. 17:33
 10/176 A kérdező kommentje:
Igen,a matematika és a fizika.:D Ha istenfogalmunk a józan ésszel összhangba hozható,és az istenkutatás megnyílik a tudományos kutatás előtt,akkor a tudomány és a vallás a tudomány alapján egyesíthetővé válik.A vallás és a tudomány egyesítése az egyes emberek és a társadalmak fejlődése,jövője számára teljesen új,emberi természetünk mélyének sokkal megfelelőbb távlatokat nyit.A jövő vallásának helye lesz a Világegyetem fejlődésének természetszerű irányítását,kiteljesedését szolgáló tudományos irányításelméletben.
2015. júl. 6. 18:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!