Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelent egy keresztény...

KZitus kérdése:

Mit jelent egy keresztény ember számára az önfeláldozás?

Figyelt kérdés

2015. júl. 8. 10:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem várja el másoktól, hogy visszakapja azt amit ő tesz másokkal, önzetlenül cselekszik másokkal.
2015. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Vajon Kzitus felhasználonév alatti egyed miért nem szokott önfeláldozóan válaszolni a neki szánt kérdésekre, a saját kérdései alatt? Mindig ezt csinálja, kiír egy kérdést, aztán ágyö, balra el..
2015. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
önfeláldozóan megírja a kérdést, EZZEL KEZDETÉT VEHETI AZ ÖNFELÁLDOZÓ SZOLGÁLATA, ahová, ha kb 1 óra 15 perc múlva megérkezik, ugye már az utazásra fordított idejét is SZENT SZOLGÁLATKÉNT elszámolhatja önfeláldozóan, hiszen 1 óra 15 perce kiírta a kérdést a gyakorikérdésekre, azaz ELKEZDTE AZ ÖNFELÁLDOZÓ SZOLGÁLATÁT. majd válaszol akkor, ha ismét el akarja kezdeni a szolgálatát. te vagy a naiv, ha azt hiszed, érdekli a válasz, vagy azt hiszed, ezek az ő kérdései. nem. ezek a zrt aktuális kérdései, amire ő aznap , vagy pár napja felkészült, és amiről szó lesz a királyságteremben. igazi önfeláldozás ez részéről, ugye?
2015. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es


Nem konkrét Biblia versre gondoltam, inkább Krisztus önfeláldozó példájára. Például arra, hogy„megüresítette magát, rabszolgai formát öltött, és emberekhez lett hasonlóvá” (Filippi 2:7). Azáltal, hogy emberré vált, és váltságdíjként feláldozta az életét, hogy jóvátegye a Sátán által okozott bajt, készségesen lemondott minden személyes előnyéről.

Nekünk nem kell meghalnunk senkiért. De hogyan lehetünk, milyen módokon,mi keresztények Krisztus utánzói?

2015. júl. 15. 14:05
 15/16 A kérdező kommentje:

Kedves 12-es


Mint most is, MINDIG reagálok a nekem címzett írásokra, ha az nem sértegető, provokáló, gúnyolódó, kötekedő, vitát szító....módon, vagy hangnemben íródik a számomra.

Azokat az embereket is szeretem, csak azokat a dolgokat nem, amit tesznek:-)

2015. júl. 15. 14:09
 16/16 anonim ***** válasza:
ezt a nagy kamu szöveget, zita!!!! tudod, szeretni nem szavakkal kell, hanem tettekkel. ha szeretnél, válaszolnál nekem is, mert látnád, hogy olyan vagyok, mint egy pásztor nélküli juh. de nem teszed. Jézus a bűnösökkel ült egy asztalnál, amiért meg ís rótták a farizeusok... téged is kifejezetten tíltanak a bűnösöktől az írástudók... nem látsz véletlenül párhuzamot?
2015. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!