Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik Jehova Tanúi azok bírják...

Akik Jehova Tanúi azok bírják az effajta humort?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Szerintem jót lehet rajtuk derülni, anélkül hogy sértő lenne. :)



2015. júl. 6. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
A jehovistáknak határozottan tiltott a humor minden formája.
2015. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ó.. ez sajnálatos. Mondjuk nehéz elképzelnem hisz humor nélkül elég sivár az ember élete.
2015. júl. 6. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:
azért várjuk meg egy Jt választá is, én nem vagyok jehova tanúja, de az ateisták más vallásokról is baromságokat hordanak össze, szóval jogg megvárni mit mondanak, én láttam már több jehova tanúját is nevetni, valamennyire azért csak viccelhetnek
2015. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

az öröm a szellem gyümölcsének része, a humor elengedhetetlen az élethez. azok, akik nem bigottak, értik a humort, mert látják annak valóságtartalmát, vagy értik, más mit tart ebben humornak. aki bigott, annak meg úgysem tudsz megfeleni, vannak túl igazságos, és túl bölcs személyek.


egy tanú megáll a büfénél:


kérek egy hurkát. de ne véreset!


denevéreset? olyan nincs nekünk...

2015. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ozmium42 ***** válasza:
2015. júl. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Megnéztem a linkeket,de csak németül beszélek,ezért a szöveget alig értettem.

Engem aztán nem sértettek meg.:))

S igen,bírjuk a humort,ahogy mindenki más,miért ne bírnánk? Emberek vagyunk ugyanúgy,nem lebegünk mi sem 5 cm-rel a föld felett.:)

Én kifejezetten szeretek hülyéskedni,akik így Tanú barátaim vannak,azok is ilyenek, látnál minket együtt...:D Nem is bírnám ki poénkodás és humor nélkül,ahogy más sem.

Gondoltam egyébként,h vki egyből rávágja majd,h "jehovistáknak tiltott". Ezért kommentelek ide ritkán,mert sok ember csak kötözködni,köpködni akar.

De a Te kérdésed rendben van.:) Szép napot Neked!

2015. júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy bírják, de én igen jót röhögtem rajtuk, főleg az utolsón, köszi :D
2015. júl. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
Kedves # 1/7 úgy tűnik , hogy ön nem ismer egy tanút sem , de megnyugtatom ,hogy az egészséges felüdítő humoron Jehova Tanúi is jót tudnak nevetni . Tisztelettel.
2017. szept. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!