Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudtátok, hogy a "9/11 valójáb...

Tudtátok, hogy a "9/11 valójában Jehova Szervezete elleni támadás volt! "?

Figyelt kérdés

Ezt találtam az interneten:


Kedves Könyvtáros!


A kerületfelvigyázónk megosztott velünk egy tapasztalatot. Emlékeztetett minket, hogy mi is történt azon a keddi napon. Szintén azon a héten történt, amikor a Gileád iskola megkapta a bizonyítványát. Mesélt nekünk egy olyan "hagyományról", hogy az ottani testvérek egy kirándulás keretében megszokták látogatni az ENSZ épületet és a World Trade Center-t. Elmesélte nekünk az ilyenkor szokásos buszos túrát is, stb. és hogy hogyan szokott ez történni... Azon a bizonyos napon (2001. szeptember 11.) ők (a Gileád végzősök, egy néhány főhivatalban szolgáló testvér és az EGÉSZ VEZETŐ TESTÜLET) úgy döntöttek, hogy elmennek erre a körútra... ****Korábban az előadásában megemlítette, hogy... mielőtt elhagyták a BÉTELT... mindenkinek találkoznia kellett az előtérben (hallban) pontosan egy adott időpontban... azonban mindig KÉSIK EGY EMBER.**** Amint a WTC-t látogatták... a VEZETŐ TESTÜLET éppen egy felfelé menő liftre várakozott és ahogy ott álltak várakozva... egy REPÜLŐ csapódott az épületbe és a lift, amelyre vártak, LEZUHANT AZ AKNÁBA, ahol összezúzódott, kigyulladt és törmeléket szórt mindenfelé. Mindenkit azonnal biztonságosan kimenekítettek!


A VT egyik tagja később így mesélte el az esetet ugyanennek a kerületfelvigyázónak:


"Ez a támadás nem az ország ellen történt... ez a támadás JEHOVA SZERVEZETÉT érte"


A könyvtáros megjegyzése: Szerintetek az angyalok és a démon "fejedelmek" harcoltak aznap, vagy mi történhetett? Dániel 10:13


Megpróbáltunk utánajárni ennek az írásnak, nem sok sikerrel... azonban a következő érdekes idézetet találtuk:


*** yb03 8-10. o. Az elmúlt év kiemelkedő eseményei ***



A Világkereskedelmi Központot ért katasztrófa: 2001. szeptember 8-án, szombaton tartották meg az Őrtorony Gileád Bibliaiskola 111. osztályának diplomaosztási programját. Három nappal később, szeptember 11-én a végzősök és családtagjaik New York utcáin nézelődtek az Egyesült Államokban. Ragyogó kék égbolttal és meleggel köszöntött be ez a nap. Majd délelőtt 8.46-kor egy utasszállító repülőgép csapódott a Világkereskedelmi Központ északi tornyába, Manhattan déli részén. Pár perccel később egy másik repülőt vezettek bele a déli toronyba.


2015. júl. 9. 09:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező te nem bírod a kritikát? Akkor milyen alapon kritizálsz te másokat? Milyen alapon lesz hiteled, ha így lehurrogod azt, aki egy elmés megjegyzést tesz?

Én csak egy gondolatra reagálnék, bőven elég lesz ennyi:


"Ha Jehova Jézus idejében is és ma is az egyszerű, világos tanítást tartja jónak, nincs változás ebben, akkor vajon mi a véleménye az eddig használt módszerről, amit szükségessé vált lecserélni?"


Szerinted mi a véleménye Jehovának arról, hogy a szolgái FELISMERIK a korábban nagyobb, ma már csak inkább kisebb kiigazítások szükségességét és változtatnak, ha kell? Ugye nem azt mondja a cikk, hogy minden korábbit ki kell dobni a kukába, ahogy te itt előadod, hanem azt, hogy szükségesek finomítások, kiigazítások néhány dologban, a szemléletmódunkban?

2015. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
14%
Ja és az első válaszom miért maradt kommentár nélkül???? Csak mert érdekelne! Hirtelen megint témát váltottál, tán azzal nem tudsz mit kezdeni? Azt hittem őszintén érdekel a válasz. Mégsem? Tévedtem volna?
2015. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
kérlek, miből gondolod azt, hogy nem bírom a kritikát? az első válaszodban nem volt olyan kérdés, amire választ vártál volna. de ha igen, tedd fel kérlek mégegyszer, és megválaszolok rá, persze csak ha tudok. de, kérlek, elősször te válaszolj az ebben a válaszban feltett kérdésemre, mert nem tudom, honnan szedted ezt. bár lehet, hogy a szerelmed súgta.
2015. júl. 11. 16:22
 14/15 anonim ***** válasza:
16%
Most tudtam meg!
2015. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
39%
A hülyeségnek tényleg nincs határa. xd Hitlernek sok célja volt, a tanúk kiírtása csak egy kis mellékes lett volna mimdenféle etnikuméval egyetemben... ugyan is a fegyverkezés megtagadása minden diktátor szemében szálka. Sztálin kormánya is szívesen utalt a tanúknak egy vonalú vonat jegyet Szibériába. Tudom ma is sokan örülnének ilyesminek.😉
2018. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!