Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy keresztény számára a...

Egy keresztény számára a paintballozás mint sport, kikapcsolódás?

Figyelt kérdés
Körültekintően és jó védőfelszereléssel rendben van, vagy inkább túl durva? Neoprotestáns válaszokra kifejezetten kíváncsi vagyok.

2015. júl. 9. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze.A paintballozás nem vallásfüggő. Nem is értem ezt a kérdést...
2015. júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Adam_Hack válasza:
100%
Miért, a keresztény az egy elit állatfaj? Nem élvezheti a lövöldözést, mert keresztény?? Milyen hülye kérdés ez??
2015. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 homo ludensz ***** válasza:
45%
Akkor űzheti e sportot a keresztény ha a pap megáldja a fegyvereket.
2015. júl. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
MÁR HOGYNE LENNE VALLÁSFÜGGŐ!!! a tanúknál szigorúan tilos. "vizipisztolyod" is csak akkor lehet, ha nem pisztoly formájú (és nem viccelek, bármilyen viccesnek is hangzik) kiközösítenek, ha nem bánod meg, hogy paintballoztál, mert SZERETED AZ ERŐSZAKOT, miközben a biblia egyértelműen arról beszél, hogy kardjainkat ekevassá kell kovácsolni. értsd: szórakozás helyett irány a szántőföldre munkálkodni. szántóföld: az ajtók előtt, a közterületen...
2015. júl. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

mi pár hete is voltunk :D (reformátusok vagyunk)


ez nem erőszak, nem ártó dolog, még csak álandó sérülés sincs mint a boxban, de a boxxal sincs baj, az is csak sport

2015. júl. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Én csak egyszer voltam. De imádtam a mocsokban mászkálni úgy hogy tudtam, hogy nem leszek mocskos :D

Meg a lebukkant helyeknek is megvan a szépsége vagy feelingje. Amúgy meg egy élő akció bújócska/fogócska.

2015. júl. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nyilván nem azért tettem fel a kérdést mert a keresztény vallás követőit valami védett és különleges állatfajnak nézném. Viszont mint kérdésemben is kitértem, esetleg valakinek ez is az erőszak egy fajtája lehet. Itt jönnének képbe a neoprotestánsok meg egyéb minifelekezetek. A mindenféle tiltó szokásaikkal.
2015. júl. 9. 10:15
 8/15 anonim ***** válasza:
pl a tanúk szervezete...
2015. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
A Biblia néhány része igencsak az erőszakra buzdít, úgyhogy még dicséretet is kaphatsz az úrtól ezért :)
2015. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
oké, a tanúknál konkrétan semmit se szabad. Szerintem az nem is rendesen elfogadott keresztény közösség, szóval szerintem nem számít (az én szemembe legalábbis egész biztos nem).
2015. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!