Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pártaláláshoz csak jól kell...

A pártaláláshoz csak jól kell kinézni és ennyi?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha a lány dekoratív, ittas, a fiú meg nem akar tőle egyebet egy kufircnál, igen. De konkrétan egy kapcsolathoz édeskevés az, hogy valaki jól néz ki.
2015. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 PearlDiver ***** válasza:
86%

Pártaláláshoz elég, ha jól nézel ki, de ebben az esetben nem szabad hogy érdekeljen, milyen párt találsz. Szóval csak akkor építs erre, ha teljesen igénytelen vagy.

Ha szerető, hűséges párt szeretnél, akkor érdemes szerethetőnek lenni, nyitottnak, pozitív gondolkodásúnak és kedvesnek.

2015. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jól kell kinézni, és igénytelennek kell lenni.
2015. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha jol nezel ki akkor barmikor lehet parod.

Kerdes hogy milyen...

2015. febr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lényegében igen, ha jól nézel ki akkor vannak lehetőségeid. Ha nem, akkor iszonyatosan kell kaparnod, hogy legyen valami... Persze nem csak a kinézet számít tudom én, de az első lépések emiatt történnek meg.
2015. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez csak a gyors szexhez elég, a pártaláláshoz ettől sokkal több kell.
2015. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
hát meg nem árt ha van egy ki eszed is...
2015. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én elég jóképű, magas srác vagyok, de mivel félénk, visszahúzódó és csendes vagyok, ezért még csak 3 lánnyal voltam az életben, pedig nagyon-nagyon sok lánynak tetszem.

Szóval nem elég csak a jó kinézet. Ha bátrabb, kezdeményezőbb, beszédesebb lennék, akkor sokkal több nőm lehetne.


21/F

2015. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A jó külső segít megtenni az első lépést, de csak a külsővel nem lehet párt találni. Egy éjszakásokat könnyebb, de a tartóshoz több kell.
2015. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megy a sóder állandóan, de igen ennyi, akkor könnyen felszedsz bárkit.
2015. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!