Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hiszel a pokol létezésében?

Hiszel a pokol létezésében?

Figyelt kérdés

Nagyon megköszönném ha meg tudnátok indokolni, hogy ha igen, miért igen, ha nem, akkor miért nem.

És még egy kérésem lenne.

Ha nem titok akkor a vallási felekezetet is szeretném ha leírnátok ahova tartoztok.

Remélem nem kérek túl sokat és előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2015. júl. 24. 20:30
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm 30-as a választ. :)

Igen kb én is így látom a pokollal kapcsolatos dolgokat ahogyan te.

Egyszer valaki azt kérdezte valakitől, hogy a menny valóság?

Az meg azt felelte, hogy; amikor megtudja választ már túl késő lesz, hogy elmondja.

Ugyan ez a helyzet a pokollal is.

Vagy hiszünk a Bibliának, és hiszünk benne vagy pedig egyszer úgyis megtudjuk, csak idő kérdése az egész, és mindannyiunk részére eljön az a pillanat amikor többet fogunk tudni ezekről a kérdésekről mint az egész élő emberiség.

2015. júl. 25. 09:01
 32/35 anonim ***** válasza:
52%

biztosak lehettek benne hogy van mind kettő.

meny is és pokol is.

2015. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
Én tudom, hogy létezik, ugyanis már ott vagyok.
2015. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Hiszek azert hiszek mert benne van a bibliaba az Ur Jezus mondta aki tudja en nem vallashoz hozza tartozom kereszteny vagyok
2018. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 világvége1 ***** válasza:

Mert igazságos, hogy létezik. És kell hogy legyen egy hely, ahol a gonoszok vétkeznek haláluk után.


Nem vagyok keresztény.

2020. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!