Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanú Őrtorony tanulmány...

Jehova tanú Őrtorony tanulmányozáskor történt eset. Mi a véleményetek erről?! Részletesen leírva lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Elkezdtem Jehova tanúi királyság termébe járni.Már az első alkalomkor amikor a Sátán volt a téma a témához hozzászólók közt észre vettem egy párocskát akik nem illenek oda.Amikor az Őrtoronyhoz hozzá lehetett szólni,jelentkezett a srác (a lány barátja vagy párja lehet) Szóval azt mondta hogy a "Sátán minden embert meg akar ölni." de ezt úgy mondja mintha vissza kellene tartani a nevetést mert szerinte ez egy vicces dolog.Annyira látszott rajta hogy komolytalan ! Másik eset most hétvégén az embert együttérzés volt a téma.Egy idős bácsi szomorúan néz előre és a gyülekezetből egy szemüveges srác nézi.Én úgy gondolom hogy ez is egy komoly téma ! Ennél a témánál a srác barátnője a mellette ülő nő fülébe sugdolózott...És mindig akkor amikor az egyik hívő testvér vélemenyt mondott.De azon a nőn is látszott hogy pont ugyanolyan komolytalan mint a pasija.Gyakorlatilag kritizáló véleményt mondott azokról akik hozzászóltak a témához kicsit hosszabb....A tanulmányozás vége felé a pasija elvette a tabletett és a neten böngészet...Az ilyet nem figyeli senki sem ? Más nem figyel oda ezekre a dolgokra ? Egyébként ők nem is lapoztak a bibliában amikor arra kérés volt,hogy lapozzunk oda a Bibliában....Egyébként mindenki más akik ott voltak normálisan viselkedtek.Még a 5-6 éves kisfiú is csendben volt és figyelt.Tegnap bántotta a lelkemet ott belül ez az eset,és még most is az eszembe jutott ! Ha ők nem járnának oda minden rendben lenne.Már azon is gondolkoztam hogy hova üljek hogy őket ne lássam. :/ Mi a véleményetek ?

2015. júl. 27. 09:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
20-vagyok:Bocsànat a 20 bejegyzèst nem csak a 14-es kritikusànak irtam hanem az egèsz oldal kritikusainak.
2016. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!