Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nincsenek kereszény barátaim...

Nincsenek kereszény barátaim és egyedül érzem magam a gyülekezetben. Fiatalként ez elég rossz érzés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 19. 19:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Először valami olyasmit akartam írni, hogy talán túlságosan is "válogatós" vagy valamilyen szempontból, ezért nehéz megfelelő beszélgetőpartnert találnod, és azt akartam javasolni, hogy (a) legyél nyitottabb vagy (b) keress nagyobb közösséget, mert ugye több emberből valószínűbb, hogy a preferenciáidnak megfelelőt találsz.


Aztán megírtam volna, hogy az is fontos, hogy ne csak a gyülekezetben ismerkedj, hanem azon kívül is legyenek emberi kapcsolataid - de aztán eszembe jutott, hogy nyilván vannak már nem keresztény ismerőseid, és inkább az lehet a gond, hogy olyan emberből kevéssel tudsz jól elbeszélgetni, aki osztja a hited.


Úgyhogy marad, amit az első bekezdésben írtam :)

2015. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha életkort, nemet és várost is írnál, lehet, hogy könnyebben kapnál gyakorlati segítséget. Mivel a neved nincs kint, úgysem fog senki ennek alapján beazonosítani, úgyhogy ettől nem kell tartanod.
2015. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!