Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van kedved "online imádkozni"...

Van kedved "online imádkozni" a menekült témakörben?

Figyelt kérdés

Nem csináltam még ilyet és gyanítom mások se sűrűn, azért az ima mégse online terep, de úgy érzem kezd égető lenni a helyzet. Ha van kedved, tarts velem és oszd meg az imádat, hogy így másokat is buzdítsunk. Arra kérlek vedd komolyan, csendesedj el, imádkozz az Úrhoz, ahogy szoktál és azt követően oszd meg velünk.


Elkezdem: Köszönöm Uram, hogy vigyázol ránk, hogy a nehézségeken is átvezetsz, velem vagy, védelmezel. Köszönöm, hogy nincs bennem félelem, hogy Veled járhatok, bízhatok benned. Köszönöm, hogy olyan helyen élhetek, ahol minden megvan amire szükségem lehet és nem kell félelemben élnem.

Kérlek Uram segíts azoknak az üldözötteknek, akiknek valóban menekülniük kell. Gyógyítsd be sebeiket, vigyázz rájuk, segíts a gyerekeknek gyereknek maradni, az anyáknak adj erőt gyermekeiket védeni. Segíts az apáknak is, hogy oltalmazni tudják családjukat a hosszú út alatt.

Kérlek Uram kegyelmezz azoknak, akik rossz szándékkal jönnek, adj nekik békességet, nyisd fel szemüket, hogy meglássák a Te jóságod, szereteted és adj szívükbe bűnbánatot. Segíts, hogy a több bölcsességgel rendelkezők hangját meghallják a gyűlöletben élők, ne nyomja el hangjukat a gonosz. Kérlek adj békét nekünk. Jézus nevében, Ámen


2015. aug. 26. 21:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
!
2015. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
?!:O
2015. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

A kérdőjel arra ment, mert gondolom vallásos hívő lehetsz, mert javarészt csak az ír ilyet:

"...azokat meg takarítsa el innen, vagy az élők közül..."

Ez olyan áldjátok az ellenségeteket duma lett volna? :)

2015. aug. 29. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nézd, aki akarja áldja az ellenségét, és kívánja annak sikerét, de pl. Szegeden az ott élők menekülnek a falvakból, a bevándorlók miatt. Vagy a Svéd ikeás gyilkosságra gondolj, amikor anyát és fiát megkéselték. Mondjad nekik, hogy áldjátok az ellenségeiteket. Én úgy gondolom, ha valaki idejön, és tönkreteszi az őslakosságot, akkor a tönkretevő dögöljön meg, és ne az őslakos. Remélem tudtok követni. De, ha nem érted, akkor kívánom, hogy minden rosszat élj át a bevándorlókkal kapcsolatban, és akkor megérted mire gondoltam.
2015. aug. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a bevándorlókkal, de nevezzük nevükön a titulusukat, mert menekültek, és nem bevándorlók. Úgyhogy nem érzem át a bajukat, akik meg átérzik, az legyen a saját baja, és kezelje úgy, ahogy akarja, de azzal biztos nem fogja, hogy valaki azt mondja, hogy ő sajnálja őket, és ezért imádkozzunk értük, majd jössz te a gyűlölködő köpködéseddel. Szerintem ez nem oldja meg a gondjaidat velük kapcsolatba.
2015. aug. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ozmikám azért próbálj meg gondolkodni egy kicsit még ha nehezedre esik is.


Mióta van polgárháború Irakban, Líbiában, Szírában és kis híján Egyiptomban is?

Amióta exportáltuk nekik a demokráciát. Gondolom te ehhez felállva szoktál tapsolni.


És miért létezhet az Iszlám Állam? Mert van aki megveszi az olajukat. Na ki? Te is, amikor tankolsz.

2015. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Félreértesz. Nem gyűlölködöm. Arról van szó, hogy ha az idegenek randalírozni, törni, zúzni, ölni, lopni jönnek (küldik őket), akkor minket ki véd meg. Van-e jogunk az önvédelemre. Mivel nincs katonaság, mert felszámolták a tudjukkik, kérhetjük-e Isten védelmét, vagy hagyjuk, hogy leromboljanak mindent, mondván tartsd oda a másik arcodat is. Szerintem nekünk elég a zsidó a nyakunkon, nem kell még más is. Orbán, Gyurcsány, Vona, Morvay, az lmp is. És mint látjuk nem védik a Magyar érdekeket. A zsoltárok tele van védelemért szóló imával. Elesnek mellőlem ezren, jobbkezemfelől tízezren, a gonosz emlékezete írtassék ki, stb. Ránk mégis ki vigyáz? https://www.youtube.com/watch?v=JNLftZ2LVok
2015. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ahogy mondtam, engem nem zavar. A videók, és a média csúsztatott, kiragadott, és felnagyított maszlagjai meg nem érdekelnek. De ezek az emberek nem bevándorlók, hanem továbbálló menekültek, nekem ennyi a véleményem róluk.

Nekünk nem a zsoltároknál kiragadott írtassék ki idézetekhez kell viszonyulni, amik teljesen másról szólnak, mint ahogy Te bele akarod a jelen esetbe integrálni, hanem a hitről.

Tudod van egy falu, aki kiment a földekre imádkozni az esőért, mert nagy volt a szárazság. Volt közöttük egy gyermek, aki vitt esernyőt. Szerinted hány embernek volt hite? Szerintem csak annak az egy gyereknek. A többiek csak babonáskodtak, és hisztiztek.

2015. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Sokféleképpen lehet olvasni a Bibliát. Egyébként a kedves menekültek most dobáltak meg rendőrautót, és botokkal támadtak a rendőrökre (híradó szerint). Mit tanácsolsz a rendőröknek? Másik arc odatartás, felsőruha odaadás? Gondolom addig vagy toleráns, míg veled, vagy családoddal nem történik valami.
2015. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nénike elment bevásárolni, mire hazaért 20-25 ember dézsmálta a kamrát és a kertet. Ezek kedves jó emberek, életed végéig ilyen emberek vegyenek körül. Olvasgass: [link]
2015. aug. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!