Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van kedved "online imádkozni"...

Van kedved "online imádkozni" a menekült témakörben?

Figyelt kérdés

Nem csináltam még ilyet és gyanítom mások se sűrűn, azért az ima mégse online terep, de úgy érzem kezd égető lenni a helyzet. Ha van kedved, tarts velem és oszd meg az imádat, hogy így másokat is buzdítsunk. Arra kérlek vedd komolyan, csendesedj el, imádkozz az Úrhoz, ahogy szoktál és azt követően oszd meg velünk.


Elkezdem: Köszönöm Uram, hogy vigyázol ránk, hogy a nehézségeken is átvezetsz, velem vagy, védelmezel. Köszönöm, hogy nincs bennem félelem, hogy Veled járhatok, bízhatok benned. Köszönöm, hogy olyan helyen élhetek, ahol minden megvan amire szükségem lehet és nem kell félelemben élnem.

Kérlek Uram segíts azoknak az üldözötteknek, akiknek valóban menekülniük kell. Gyógyítsd be sebeiket, vigyázz rájuk, segíts a gyerekeknek gyereknek maradni, az anyáknak adj erőt gyermekeiket védeni. Segíts az apáknak is, hogy oltalmazni tudják családjukat a hosszú út alatt.

Kérlek Uram kegyelmezz azoknak, akik rossz szándékkal jönnek, adj nekik békességet, nyisd fel szemüket, hogy meglássák a Te jóságod, szereteted és adj szívükbe bűnbánatot. Segíts, hogy a több bölcsességgel rendelkezők hangját meghallják a gyűlöletben élők, ne nyomja el hangjukat a gonosz. Kérlek adj békét nekünk. Jézus nevében, Ámen


2015. aug. 26. 21:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Karlowy!


Még egyszer a gyengébbek kedvéért! ENGEM nem zavarnak, nem bántottak, és a média kiforgatott maszlagjai nem érdekelnek, akár pro, akár kontra beszélnek erről.


Én magam is mindig azt hangoztattam, hogy addig nem lopok, míg éhezni nem látom a gyerekeimet, addig nem ölök, míg veszélyben nincs a családom, úgyhogy engem ezzel a maszlagokkal, hogy kik vegyenek körül, hagyjál.

Nekem eddig csak Magyarországon élő, magyar állampolgárságú emberekkel volt személyes gondom. és nem a kisebbségekről beszélek. Akkor most lázadozzak, hogy magyarok, tűnjetek?


Neked van személyes, még egyszer mondom, SZEMÉLYES problémád menekültekkel? Ha van, meséld el az igazságot. Ha nincs, akkor csak egy agymosott vagy ezzel a témával kapcsolatban, aki hiszékeny, és elhisz minden jöttment hírt, amit hall.

2015. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

De hogy olvasgass egy kicsit fennköltebb írást is, szánj kettő percet erre:

[link]


És még annyit, hogy azt mondtam, hogy keresztényként addig nem lopok, amíg a gyerekeim nem éheznek. Lehet, egyszer azt fogod olvasni, hogy én is ott voltam más kamrájában, és szedtem össze más kajáját. Úgyhogy ezzel a csúsztatott, egyoldalú hírekkel csak ez a baj. Gyűlöletet remekül tudnak gerjeszteni, de megoldást nem kínálnak.

2015. aug. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
WTF????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nincs facebókom. Te megnézted amiket linkeltem? Fogsz te még pislogni.
2015. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem fogok, ebben biztos vagyok. :) Ennyi évtizedek alatt, már láttam olyan dolgokat, ami után egyáltalán nem fogok "pislogni". Úgy látom, ennyit a személyes élményeidről. Egy kicsit agymosott vagy a médiától, de talán majd kinövöd. :)


Szia

2015. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!