Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy lehet egy nőt kiválasztan...

Hogy lehet egy nőt kiválasztani? Beértétek egy nővel az életetekben?

Figyelt kérdés

Szóval valahol jó lenne egy valakit találni-az ugye a keresgéléssel jön össze- meg ugye Isten is ezt várja el, de, hogy lehet megtalálni?

És miért baj ha 3 van az életében valakinek?

Hogy lehet főleg fiatalon annyi szép nő közül egyet választani?

És most nem az egy éjszakás kalandokra gondolok.



2015. szept. 30. 12:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Nahát, ilyenekről nem tudok.

A bűnbeeséssel keletkezett a vágy. (elrejtőztek, bőrruhát öltöttek - ezekben van, de hosszú kifejtést igényelne) Régebbi tanításhoz mennék, mert azt rövidebben el tudom most mondani (de az öt világvallásban ez benne van, mindegyikben).

Buddha négy nemes igazsága:

1. A létezés szenvedés (a bűnbeesés, kiűzetés a Paradicsomból, jóna-rossznak tudói -duális szemlélet,mert előtte nem volt jó- rossz duális -ezután jött a vágy: újra Eggyé válni 8a kettőből

2.A szenvedés oka a vágyakban van.

3.A vágyak megszüntetése megszünteti a szenvedést (ez az önuralom, a hűség, a szellem uralma a test felett)

4. Ennek útja a nyolcrétű nemes ösvény (hát ilyen cseles, sajnos:D ).Ez kezdődik a helyes szemlélettel. Ehhez írtam a fentieket.

2015. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

# 10

"A hímvessző pl. az állatvilágban egyedül nálunk olyan, hogy ki tudja húzni a nőből az előző férfi spermáját."


Hiába, no, nem hittem, hogy tudnak még újat mondani ezen a téren. De a másik férfi spermájának hímvesszővel való kihuzigálása, nos ilyen típusú perverzióról eddig még nem hallottam. :D XD :D

2015. szept. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt tényleg egy érdekes kérdés, elmondom neked, hogy én hogy látom a helyzetet.


Szóval, én úgy gondolom, hogy egy férfinak szükség van arra, hogy legyen az életében egy olyan korszak, hogy csajozgat. Nyilván, akik mélyen vallásosak, azok ezt másképp gondolják, de nekem ez a véleményem. Azt gondolom, ezek alapján az ember olyan emlékeket tud szerezni, amikre örömmel néz majd vissza. Emellett értékes tapasztalatokkal is gazdagodhat, amit majd a leendő házasságában pozitívumként tud felhasználni. Én ismertem egy olyan srácot, aki nagyon jó haverom volt, ő fiatal korában rengeteget csajozott, de most már megnősült, és boldog házasságban élnek, ha jól tudom, mindketten keresztények már.


Avval viszont nem értek egyet, hogy mindvégig egyetlen nő legyen az életemben, hiszen akkor nincs alternatívám. Ha a férfi több nőt is megismer, akkor kezd majd kialakulni benne az, hogy milyen nőt is akar. Ismeretlenül a nagyon cuki lányok aranyosnak tűnnek, de ha együtt élsz vele, lehet, hogy idegesítő lesz. Alaptermészetéből adódóan meg lehet nem is tud változni. Ezért ha elsőre feleségül veszed, akkor elrontod a házasságodat. Akkor azt kívánod majd, hogy bár megismertél volna még más lányt is, de akkor már késő, és marad a zömök együttélés, vagy a válás.


Én azt mondom, ismerkedni kell a lányokkal, több párkapcsolatba is belemenni, majd amikor az ember elég tapasztalatot szerez, hogy milyen nőt akar, akkor kiválasztani egyet, és azt feleségül venni.

2015. szept. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"ilyen típusú perverzióról eddig még nem hallottam"

Akkor talán gondolkozz el, hogy MIÉRT működik ez így?

Amikor a többi állat hímvesszője általában hegyes... amit sokkal könnyebb bedugni.

Miért van erre szükség az embernél?

2015. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
A lényeg ne csak a külsőt nézd. Leginkább a gondolkodása, az Istenhez való ragaszkodása a fontos. Egy nőt kiválasztani a sok közül és vele élni le az életed nem lehet könnyű, de ha szívből szereted, az az 1 nő sokkal többet fog érni neked, mint az összes többi.
2015. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Arra fogni a hűtlenséget, hogy szerinte a testünk megcsalásra lett tervezve pont olyan, mint a kenyérvágó késről azt állítani, hogy azzal csak gyilkolni lehet. Belül, az ember szívének állapota határozza meg, hogy ki mire használja a testét.
2015. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

A hívők mind fel vannak mentve a gondolkodás alól?

Miféle kenyérvágó késről beszélünk?

Csatabárdról talán... mert a hímvessző kifejezetten arra van tervezve, hogy a spermát kiszedje a nőből (csak aztán lövi be a sajátját).

Állatoknál hasonló célt szolgál a gumidugó... sok állatnál van ilyen, tehát ők is hűtlenek.


DE AZ EMBER MIÉRT KAPOTT ILYEN ESZKÖZÖKET?

2015. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
49%

"mert a hímvessző kifejezetten arra van tervezve, hogy a spermát kiszedje a nőből (csak aztán lövi be a sajátját)."


Mindig is tudtam, hogy nem mind tartozunk egy fajba.

2015. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Mármint te hülye vagy?

Mit nem lehet azon érteni, amit mondtam?

Ha pedig nem hiszed el, akkor nézz utána.

Ja, hogy azt már nem akarod...

2015. szept. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
77%-os barátom, te anatómia óra helyett is hittanra jártál?
2015. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!