Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy lehet egy nőt kiválasztan...

Hogy lehet egy nőt kiválasztani? Beértétek egy nővel az életetekben?

Figyelt kérdés

Szóval valahol jó lenne egy valakit találni-az ugye a keresgéléssel jön össze- meg ugye Isten is ezt várja el, de, hogy lehet megtalálni?

És miért baj ha 3 van az életében valakinek?

Hogy lehet főleg fiatalon annyi szép nő közül egyet választani?

És most nem az egy éjszakás kalandokra gondolok.



2015. szept. 30. 12:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
most mit értetlenkedsz, Miquel, másik bolygóról ír, ott olyan.
2015. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Tudod, kire emlékeztetsz?

Arra a reklámra, ahol kölcsönt kérnek a banktól, aztán hozza a kereseti kimutatást, mire az ügyintéző elkezdi, hogy "pa, pap, pam, pam, pam pam!"


Na, ilyenek itt a hívők.

Biztos van ennél értelmesebb hívő is, de az valahogy most nem téved ide.

2015. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
100%

Én azt tudnám mondani, legyél nagyon türelmes.


A felszínes csajozgatás (szex) gázos dolog. Jó mókának tűnik, menőnek érezheti magát az ember tőle. De pont ez a csapda benne. Tapasztalatból beszélek. A szex nem arra való, hogy azt az ember elpazarolja. Nem arra való, hogy laza erkölcsű nőket fektess meg, minél többet. Minél több "csajod" lesz, minél több lánnyal fekszel le, annál kevesebb esélyed lesz, hogy VALÓDI szerelmet találj. Ismerek csajozógépeket. Kívül menők, belül boldogtalanok. Azt, hogy "igaz szerelem" értelmezni sem tudják.


Én azt mondanám, hogy tartsd féken magad (néha nehéz dolog),


1., olyan lányt keress, aki tetszik külsőleg is, és

2., aki szerény, aki törődő másokkal, aki kedves

3., akivel JÓ BESZÉLGETNI


Ha ez megvan, akkor az nagyon jó. Ha ezek után szimpatikusak vagytok egymásnak, összejöttök, csókolóztok, jó együtt lenni, akkor a szex is szuper lesz. És szerintem ez a legfontosabb pont. A szex úgy működik, mint a létező legerősebb ragasztó. Az fog benneteket marha erősen összekötni. Nem is fog igazán többet más nő érdekelni.


Az akinek már 5, 10, 15..stb barátnője volt, az elpazarolja ezt a ragasztót. Ha valaki már ilyen sok lánnyal volt, annál ez a ragasztó egyszerűen gyengébb lesz, felhígul. Pont ez az ember fog csajozni a barátnője háta mögött. Ilyenkor mondja valaki, hogy "nekem egy nő nem elég". Hát, ja, gyenge a ragasztó....


Talán még egy jó tanács. Olvasd végig a Hét főbűnt. [link]


Ez egy életvezetési mankó, egy segédlet. Ha ezeket megérted, miért "bűnök" ezek, akkor sikeresen élhetsz ezektől mentesen. A szex nem bűn. Az a legnagyobb, legszentebb dolog. A bujaság bűn. A szex nem rendeltetésszerű használatának megvannak a kisebb és nagyobb (!!) testi és lelki következményei.


Ezek a személyes élettapasztalataim. Nem tudom 100%-ban garantálni, hogy mindenkinél működik. De szerintem működik.


É még egy megjegyzés: nem vagyok egyik vallási felekezet szószólója sem...

2015. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Na, mégis tévedtem... egy értelmes ember is járt erre.

Azért azt megjegyezném, hogy nagyon nem mindegy, kivel ragasztod össze a sorsod!

Ez pedig sajnos nem mindig derül ki a "ragasztás" előtt... ezért nem bűn a szíved választottjával a szexet is kipróbálni - a többi mellett, amiről már írtak - a sorsotok végleges egybekötése előtt.

2015. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 KZitus ***** válasza:

Bocsi kérdező,


de muszáj megdicsérnem a 4-es válaszolót, mert hihetetkűlenül jól gondolkodik ilyen fiatalon!!

Ha mások is ezt a nézetet vallanák az ország sokkal, de sokkal jobb állapotban lenne.

Mert a Biblia történelme is azt bizonyítja, hogy az erős családok erős társadalmat, országot hoznak létre. Nem lenne annyi depressziós, szeretet hiányban felnőtt gyerek, akikből soha nem lesz egészséges felnőtt, munkatárs, férj, apa... Nem ölnék meg a családtagok egymást...és nem vetődne fel egy fiatalban az a kérdés, amit ez a kedves fiatal kiírt...

2015. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!