Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Neked van lelki társad?

Neked van lelki társad?

Figyelt kérdés

Akivel bármit megbeszélhetsz, a lehető legőszintébben.

Honnan ismered? Hogy kerültetek ismeretségbe?



2015. okt. 12. 22:58
 1/8 anonim válasza:
100%
Nincs. Régebben ráfáztam egy párszor, már megtanultam a leckét.
2015. okt. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A kérdés jó. Van, én barátnak hívom őket.
2015. okt. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, mondhatom, hogy van. Egy kutyasuliban találkoztunk, azóta nagyon jó barátomnak tartom.
2015. okt. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen sajnos valamiért.
2015. okt. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1,4: Sajnos valahogy így vagyok én is.

2: Akkor neked több igen jó barátod is van. Hogyan kerültetek barátságba?

3. Jó ilyet olvasni, maradjon is így.

2015. okt. 13. 09:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon jó barátom, meg 3-4 jó barátom, abban az egyházban ismerkedtünk meg, ahova jelenleg is járok. Hálás vagyok értük Istennek, mert mindig készek segíteni, ha valami bajom van, az pedig jócskán akad, mert pszichés beteg vagyok.
2015. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 KZitus ***** válasza:

Szervusz


Most biztosan meg fogsz lepődni, de a legjobb barátom, és lelki társam a Teremtőm, hiszen senki nem ismer annyira, mint Ő. Mindent elmondhatok neki, a legapróbb gondomat, örömömet, és mindig számíthatok a tanácssaira, és támogatására. Soha nem él vissza a bizalmammal. Sőt!

Sokszor mellettem volt, amikor bánatom volt, és tanácstlan voltam vagy örömöm és éppen nem volt kivel megosztani. Csodálatos barát!!

Persze vannak barátaim a szűkebb közösségemben, de ahogyan már írták, a tökéletlenségünk miatt olykor csalódást okozunk egymásnak. De mivel szeretem őket, dolgozom azon, hogy a hibákat kijavítsuk, és sokszor valóban elég, ha látja őszintén sajnálom a konfliktust amit esetleg én okoztam:-) Ha viszont a barátom okoz nekem, bennem kellemetlen érzéseket, akkor kérem a nagyobb Barátomat, segítsen rendezni a nézeteltérésst. Sok féle tanáccsal lát el.


Egy barátság kialakulásához idő kell, és ha már létrejött érdemes tenni azért, hogy meg is maradjon - mindkét félnek:-) Csodálatos érzés, olyan emberek társaságát élvezni, olyanokkal érintkezni, akikre valóban mindig számíthatsz:-)

2015. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A net szerint van, a valóságban nincs. Van 1-2 ember, akivel megbeszéljük ugyan a rázós dolgokat is, de mértékkel.
2015. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!