Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Megismertem egy Jehova férfit,...

Megismertem egy Jehova férfit, lehet valami?

Figyelt kérdés
Első sorban, nem vagyok szűz, és pogány vagyok, viszont nincs gyermekem, és házasságom se volt még. Kezdünk egyre jobb kapcsolatban lenni, és belé szerettem, de nem vagyok biztos benne, hogy kérdezhetek e tőle ilyeneket, meg hát mégis csak kínos téma, nem a vallás, hanem bevallani neki mindent mielőtt tudnák erről részletesebben. Képes lennék Jehova lenni, és összeházasodni vele, de nem tudom engedélyezett e.

2015. nov. 24. 18:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Majd azt is írd már meg lészi, hogy milyen volt a gyüliben!
2015. nov. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Ismerek olyan Jehova tanút ( mar nem az időközben rà jött hogy egy nagy humbuk ) aki 20 év után belátta hogy ez ...na nem akarom rèszleteznè mert mindig lessz olyan aki megmagyaràzza az ellenkezőjét de amit akarok mondani , hogy ez az ember fanatikuson okositott évekig 20 évig engem mindenkit ami után lemerült es aláírom volt sok dolog amit elfogadtam amiket mondott de Ő MEGMONDTA MOST ÈVEK MÚLVA HOGY AMÍG PAP VOLT OTT AZOKAT TUDTAK A LEGJOBBAN MEGDUMÀLNI AKIK TÀJÈKOZATLANOK VOLTAK MERT KÖNNYŰ PRÈDÀK VOLTAK A TUDATLANSÀGBAN ÈS HIÀNYOSSAK BIBLIAI NÈZETEIKKEL, évek múlva össze került egy teológiai papnak tanult emberrel akit nem tudott meg dumálni es az megmondta neki hogy ti Jehova hívők kiszedtek rèszleteket a Biblia külömböző szakaszai ol es azokat összerakva elferdítve tanitjàtok ahogy a ti szàjizet ennek megfelelő Ez adott neki gellert majd ennek hatàsàra évek múlva amíg sokat olvasott ès utánna nézett a Biblia sorai között hogy sajnos elismerte hogy a teológiai tanárnak igaza volt es abba hagyta a családja legnagyobb örömére mert annyira elvolt telve a Jehova dolgokkal hogy elvált es ott hagyta a családját mert azok semmiben nem követtek es ennek dacàra elmerülkezdett es Jehova lett..Azóta megtért es belátta hogy az ő tèves nézetei is rossz irányba vezettèk aminek sajnos sok àldozata is vol akik öt is követtek ..na ennyit a bölcs jehovakról amit en nem ismerek el de az az ő dolguk en nem bántom őket csak azok hagyja ak engem békében. Mert a baj hogy arrogánsak es erőszakosak mert ha az ajtót becsülöm előttük szépen udvariassan hogy oké értem de nem vagyok erre vevő akkor is visszajönnek es nem hagynak beken.. Nem szoktam csúnyán beszélni nem vagyok híve a teàgar beszédnek de ez volt az egy amikor többszöri mondhatni molesztàlàs után melegebb éghajlatra kuldtem fűszerezve trágár megjegyzésekkel mire elmaradtak bár most masik család kezd ujra a nyakamba járni! Nem értem ha ennyire tanult es okos embereknek tartják magukat miért nem lehet megérteni ha valaki nem akar vagy nem érdekli akkor miért nem fogjak fel ? Csak azzal magyarázhatók hogy annyira elfogult es tanulatlan primitív mondhatni bunkók hogy ezt nem értik meg! Ha en nem szeretem a pizzát miért akarja valaki erőszakkal rám dumálni hogy ez akko is jo, pedig kihànyom akkor minek egyem meg ? Ennyire szüklàtoak ès egoistàk hogy erőszakkal akarnak valakit meg dumálni!
2015. dec. 6. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Aztat írod hogy lehet valami.....mire gondolsz, hogy mi lehet ? Valami mindig lehet de nem rèszletezted mi az a valami ami lehetne? Mert valami mindig van ès volt ès lehet csak az a kèrdès hogy milyen kategoriàban mibe fèr bele a valami mert elèg tàg fogalom a valami ami bàrmi is lehet a valamiről nem is beszèlve.....esetleg ha elolegeznèd a bizalmat hogy egy ici picit rèszletezd hogy mire utalsz ebben a valami kategoriàban mert elèg szèles skàlàja lehet a valami kategoriàban az èrdeklödèsi körökben ès a Jó Isten vagy a Jehova mentsen meg attól hogy félreèrtelmezett vàlasszal valaki rossz irànyba terelje a vàlaszt tèves megygyözödèsböl negatív konzekvenciàt levonva! Megértesz ugye? Köszike előre is ha egy icipicit rèszletessebben orientàlodnàl a feltett kèrdèsedre. .....szèpen nyugodtan ülj le egy K.V. Mellè szedd össze a gondolataidat es probàlj meg fókuszálni a benned felmerült kèrdèsre ami meg inogtatott hogy bizonytalansàgba kerülj hogy nem a lènyegre törve tetted fel èrdeklödèsed ....csak szoritkozva a lènyegre minden félreérthető gondolattól mentesen, mert ilyen egyszerű az egèsz!
2015. dec. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!