Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van szükség erre, és...

KZitus kérdése:

Miért van szükség erre, és hasonló hazugságra?

Figyelt kérdés

"Ebből, hogy lesz jehova propaganda? Kíváncsi vagyok, hogy a válaszokból, hogy akarod manipulálni az embereket, hogy térjenek át hozzátok :)" ezt irta valaki.


Bármelyik hozzászólásomból ennek az ellenkezője derül ki.

Hogy lehet az, hogy ismeretlenül ennyi gyűlölet, rosszindult van valakiben a másik embertársa iránt, akit nem is ismer???

Mi inditja, miért reagál úgy, hogy mindenféle hazugságot ír róla? Valaki megtudná mondani az okát? Ez melyik "szellem" gyümölcse?



2016. jan. 9. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
A Bibliával teljesen ellent mondó hazugsága az őrtorony szervezetnek milyen szellem gyümölcse?
2016. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Én voltam KZitus :)

Látom nem hagy nyugodni, hogy azt mertem feltételezni, hogy téríteni szeretnél itt. Szóval nem célod megmutatni az embereknek, hogy a tiétek az egy igaz vallás?

2016. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Jó lenne,ha az egész kérdést belinkelnéd,nem csak kiragadnád belőle ezt a mondatot.Egyébként pedig,ha tényleg hazugságot írt rólad az illető,ilyenkor nem érvényes az,amit a vezetőitek mondanak nektek,hogy ez egy jó jel,mert ti vagytok a kiválasztottak,és meg van írva,hogy nem fogadnak el titeket? Erre nem is gondoltál?
2016. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
azért reagálnak indulatosan mert az a tapasztalat, az enyém is, hogy jehova tanúi szinte vagy teljesen a kérdéstől függetlenül adnak "választ" tulajdonképpen propaganda és nem válaszadási célokkal, gyakran megbombáznak minket privát üzenetekkel is, és ebből már nagyon elegünk van, mert álltalában amit egy jehova tanúja hozzá szól a vele való vitatkozásról kezd szólni a kérdés minden válaszadó számára, és így számos kérdésre érdemi válasz tulajdonképpen nem is érkezik, annak ellenére, hogy akár 4-5 oldalnyi hozzászólás is összegyűlhet
2016. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

"Miért van szükség erre, és hasonló hazugságra?


"Ebből, hogy lesz jehova propaganda? Kíváncsi vagyok, hogy a válaszokból, hogy akarod manipulálni az embereket, hogy térjenek át hozzátok :)" ezt irta valaki.


Bármelyik hozzászólásomból ennek az ellenkezője derül ki.

Hogy lehet az, hogy ismeretlenül ennyi gyűlölet, rosszindult van valakiben a másik embertársa iránt, akit nem is ismer???

Mi inditja, miért reagál úgy, hogy mindenféle hazugságot ír róla? Valaki megtudná mondani az okát? Ez melyik "szellem" gyümölcse?"


Szeretnék minden kérdésre válaszolni, nekem a fő kérdés a kedvencem. "Miért van szükség erre, és hasonló hazugságra" Egyszer szerencsém volt, egy volt tapasztalt Tanú bölcs válaszát hallanom, ami arról szólt, hogy " A tanúk ellen nem szükséges, kitalálni hazugságokat, és ócsárlásokat gerjeszteni, mivel anélkül is annyi szenny és mocsok információ birtokában vagyok amit meg tudok osztani, hogy semmi szükségem kitalálni hazugságokat"


"Hogy lehet az, hogy ismeretlenül ennyi gyűlölet, rosszindult van valakiben a másik embertársa iránt, akit nem is ismer??? "


Nem a kérdésedre válaszoló volt agresszív, ha nem te magad raktál efféle mögöttes tartalmat hozzá.


Örülök, hogy Zitus beszélsz a szellem gyümölcséről, mert a te általad is képviselt szervezet, már többször le lett buktatva a rossz és téves tanítások kiemelkedő képviselőjeként. Mivel nem képviselek egyetlen egyházat és gyülekezetet sem, így nem vagyok elfogult ha nem a puszta tényt, miszerint a szervezet amit képviselsz, határozottan rejtett Lucifer imádatot végez, amelyet T Russel magasan beavatott szabadkőműves Illuminati tag alapított egy okkultista vezető parancsára. A kedves 29%-os társad még be is bizonyította azt, hogy igazam van, akkor amikor belinkelte azokat a díjakat és elismeréseket amiket a Tanúk kaptak. A Tanúk 99% -ban olyan állami elismeréseket kaptak, amiknek az illuminati által kreált lovagrendek képviselőitől vettek át, vagy olyan kormányfőktől akik magasan beavatottak a Lucifer imádatba. Sajnos minden ami a szervezeten kívüli információ azt elutasítod, kérlek ha lehetőséged van rá és társaidnak járjatok utána, hogy valójában kit szolgáltok, remélem nem érezted agresszívnak az írásomat, segítő szándékkal írom le és fogom is. Üdv.

2016. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt írtam arra a kérdésre:


Ebből úgy szokott jehovista propaganda lenni, hogy feltesz egy kérdést, majd egy rakás szellem-tanú, akik csak privát vadásznak, nyilvánosan nem írnak, azok írnak egy levelet. Mindig a betanult sémával, ahogy oktatják őket, de szerintem előre meg van írva és azokat küldik el a kiszemelt áldozatnak.

Nekem már szinte az összes le van tiltva, néha válaszolok, de szinte azonnal nyomom a tiltás gombot, mert ezekkel nem lehet beszélgetni, erre már rég rájöttem. Ez a tanú is csak kérdéseket tesz fel, de ritkán válaszol, inkább csak arra megy ki a játék, hogy a válaszoló emberek közül keressenek potenciális őrtorony tanítványt.

2016. jan. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mt 23,15

Jaj néktek képmutató írástudók és farizeusok! mert megkerülitek a tengert és a földet, hogy egy pogányt zsidóvá tegyetek; és ha azzá lett, a gyehenna fiává teszitek őt, kétszerte inkább magatoknál.

2016. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Már azt sem igazán értem, hogy mi is a kérdés, amire választ szeretnél kapni, de gondolom ez nem is nagyon fontos. A lényeg a hitvitán van, és én azt alapvetően szeretem. Mindig nagyon fontosnak tartom leszögezni, hogy ti Jehova tanúi nem vagytok keresztyének, és nekem nem vagytok testvéreim. De ez nem azt jelenti, hogy ti rosszabb emberek lennétek a keresztyéneknél, hanem csak azt, hogy nektek nincs üdvösségetek. Mi keresztyének nagyon sok félék vagyunk, sok felekezetünk van, és még egy felekezeten belül is nagyon eltérőek lehetünk. De van egy közös pont, amiben nincs vita köztünk: JÉZUS KRISZTUS személye. Mindannyian meg vagyunk arról győződve, hogy Jehova (ezt most direkt a te kedvedért írtam így, mert tőlem nyugodtan nevezhetjük Istent így is) Jézusban lett emberré, és vállalta azt, hogy belép az általa teremtett világba. Amit Jézussal tettek az emberek, azt Istennel (Jehovával) tették. És igen, Jehova tűrte azt hogy azok az emberek, akiknek leborulva kellett volna őt imádniuk, e helyet leköpjék, kigúnyolják, megvessék, megkínozzák, és végül kínhalálba küldjék. És a legszebb, hogy mind ezt Isten nevében. Istenre hivatkozva kivégezték az Istent. Tehát azért mert valaki Isten nevében beszél, még egyáltalán nem biztos, hogy azt az Isten küldte. Ti Jehova tanúi hallani sem akartok arról, hogy Jézus Istennel egyenlő. Ezért nem vagytok keresztyének, és ezért nem lehettek a testvéreim. Ti meg vagytok akadva azon, hogy Istent Jehovának hívják, és nektek ez mindenek felett való. Mintha ez bármit számítana. De hidd el KZitus, a világon semmit sem jelent. Kisgyermekként évekig nem tudtam hogy hívják édesapámat, de ez sem engem, sem őt nem zavarta soha. Később már tudtam hogy hogy hívják, de ezen a néven mindig csak az idegenek szólították, nekem ö csak az édesapám volt, és bár már mindjárt 49 éves leszek, még most is így szólítom. És ez így is marad. Úgyhogy Istent az idegenek nyugodtan hívhatják Jehovának, de mi keresztyének, akik a gyermekei vagyunk a mennyei atyánknak szólítjuk. És hidd el, sokkal jobban szereti hallani, mint a Jehovát. Én csak azt tudom neked kívánni KZitus, hogy tanuld meg te is Istent atyádnak hívni, és legyél gyermekévé Jézusban.



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2016. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó napokban az emberekből kihül a szeretet.
2016. jan. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Zitus,ha nálad az igazság,és téged csak gyűlölnek,hazudoznak rólad,miért tűntél el ennyire? Hiszen nincs rejtegetni valód...Pedig tettem fel neked kérdést is,amivel tisztázhatnánk,hogy mi a válasz a kérdésedre.
2016. jan. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!