Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves Jehova Tanúi?

Kedves Jehova Tanúi?

Figyelt kérdés

Felsorolnátok pár dolgot, ami szerintetek egyházatokban meg kellene ujítani és helyreállítani! Egy pár "gyengeség", amit Jehovának helyre kellene állítani avgy világosságot adni azon a területen!

Elsősroban értelmes hozzászolásokat várok, nem bibliai versek tömkelegét, sem Jehova Tanúi ellenes kirohanásokat.

Köszönöm



2016. jan. 23. 21:06
1 2 3
 1/21 Ákos13 ***** válasza:
62%
Én imádkozom Jehovához, hogy adjon erőt a szervátültetés és vérátömlesztés engedélyezésére egyházunkon belül, mert túl sokan halnak már meg azért, mert nem kapnak megfelelő orvosi segítséget. És azért is imádkozom, hogy bocsássa meg nekünk, hogy mindig a jw.org-ot népszerűsítjük ahelyett, hogy segítenénk a rászorulókon a többi egyházhoz hasonlóan. De Jehova, a mi teremtőnk úgyis feltámaszt az utolsó napon, mert nagy és kegyelmes. És most jöhetne valami idézet a széthamisított Bibliánkból, de a királyságteremben felejtettem sajnos. :(
2016. jan. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Először is a vértranszfúzió engedélyezése,a félrevezetett tanúk jőjjenek rá és ismerjék el végre,hogy Russel és Rutherford csalók voltak,hogy mielőtt más felekezeteket hamis vallásnak neveznének olvassák el az 5Mózes:18-22-t.Nagyjából ennyi.
2016. jan. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Biztos vagyok benne, hogy Jehova tudja, hogy mikor és kit kell a kellő időben változtatni, és ezt meg is teszi,.



Nekünk csak türelemmel várni kell. Ő jobban tudja, mikor mi szükséges, mint a mi tökéletlen érzéseink.


Ha az előttem levő két hozzászóló testvér, akkor ott nagy baj van, a gondolkodásukkal, és a szellemiségükkel,


Nem osztozom a véleményükben.

2016. jan. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

jav: mikor és mit kell változtatni.


talán annyit, hogy a fent említett hozzászólók, Bibliai alapelveket változtatnának meg, ennél fogva, Ők is elestek volna Ádámhoz hasonlóan az édenkertben.


alapelvek, amit Ők is tudnak, /ha tudják/ változtathatatlanok,

A törvények azok amiket lehet törölni, vagy változtatni, a törvény mögötti alapelveket nem.

2016. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Hogy kinek van baj a gondolkodásával és a szellemiségével,arról nem kívánok vitát nyítani.
2016. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A Jehova tanúi úgysem fognak újítani.
2016. jan. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Ákos13 ***** válasza:
65%
"Ha az előttem levő két hozzászóló testvér, akkor ott nagy baj van," Nem a testvérem a 2-es hozzászóló, kedves 3-as! :D Ja, hogy te arra gondoltál, hogy JT-sek vagyunk! Nem tudok róla. Az a helyzet, hogy még meg sem próbáltatok megfűzni, hogy legyek Tanú! Ezt azért méltányolom.
2016. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"talán annyit, hogy a fent említett hozzászólók, Bibliai alapelveket változtatnának meg, ennél fogva, Ők is elestek volna Ádámhoz hasonlóan az édenkertben."


Mert? Ádám is a Bibliai tanítások ellen cselekedett? Átolvasta a Bibliát ő is, vagy mi?

2016. jan. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Az első ket vallaszolo nem Jehova Tanuja meg akkor se ha annak valja magat.Jehova Tanuinal vanak kiigazitasok de akkor mikor ezt a kelő időben kiigazitasra kerül Jehova szeleme altal.Jehova tanui nem ragadnak le hagyomanyokert es azert mert egy valaki ugy akarja.Mindenütt a profeciakra tamaszkodnak minden időben.
2016. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Ákos13 ***** válasza:
100%
Hát persze. Russel és Rutherford próféciái is mind bejöttek. Legalábbis nekik igen, mert megszedték magukat igen szépen az emberek hülyeségéből. (Természetesen nem a kiváló fizikus Ernest Rutherfordra, az atommag felfedezőjére gondoltam, hanem a JT szekta egyik alapító atyjára).
2016. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!