Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi. Szeretnék hinni...

Jehova tanúi. Szeretnék hinni abban, hogy Isten neve Jehova. Akár régebbi Bibliából kifényképesett kép. Vagy valami nagyon hiteles forrásból.!?

Figyelt kérdés

2016. febr. 4. 19:58
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
27%
Sajnálom,nem akartalak bántani,én csak egy példát mondtam.
2016. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
23%
Jehova Tanui egy megvezetett társaság.Szentnek állitják be magukat holott báránybőrbe bújt farkasok.Egyéni összeálitású bibliájukat pedig eggyébként határozottan nem tanácsos még csak említésre méltatni sem.A Keresztény felekezetek el is hataárolják magukat az Újvilágforditású bibliától mivel azok súlyos ferditéseket tartalmaznak amelyek a keresztény bibliákban furcsa mód nincsenek,nem csoda hogy egy amerikai székhelyű profithajhász szekta.
2018. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 Tantételbeli ***** válasza:
27%

Kedves 42-es hozzászóló!



"Jehova Tanui egy megvezetett társaság"


Melyik keresztény egyház nem az?



"Szentnek állitják be magukat holott báránybőrbe bújt farkasok"


Melyik keresztény felekezet nem az?



"A Keresztény felekezetek el is hataárolják magukat az Újvilágforditású bibliától mivel azok súlyos ferditéseket tartalmaznak amelyek a keresztény bibliákban furcsa mód nincsenek"


Melyik keresztény egyház Bibliája nem tartalmaz égbekiáltó ferdítéseket? Azokhoz képest az ÚJ Világ kismiska.



"Ehhez még nyugodtan hozzásorolhatod a római székhelyűt, meg az összes többi álkeresztény tizedszedő egyházat, meg mindegyiket. Semmi különsbség nincs. Nagyjából ezek a tények. És? Nem vagyok a JT ügyvédje, de ezzel mit akartál?

2018. máj. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 Tantételbeli ***** válasza:
0%

Kedves 42-es!


Bocs, az utolsó válaszom elé még beillik, amit te írtál, mert arra válaszoltam, csak kimaradt, így lesz érthető!: "egy amerikai székhelyű profithajhász szekta."


Erre volt válaszom az utolsó 3 mondatom.


így korrekt.

2018. máj. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 KZitus ***** válasza:
0%

Szia kérdező :-)


Már eltelt majd 2.5 év, mi történt azóta veled?


Remélem már kívűlről ismered a János 17:3-at és a János 3:16-ot :-)

2018. máj. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!