Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ezeket a csecsebecséket/vallás...

Ezeket a csecsebecséket/vallási szimbólumokat hivatalosan Jehova Tanúi gyártják?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Csak mert így első látásra a "jw.org" ebben a formában mint szimbólum nem sokban különbözik a legismertebb keresztény szimbólumtól, a kereszttől mely támadás alá esik.

Hozzáteszem, tisztában vagyok vele hogy a keresztet bálványozhatósága miatt éri kritika. De a képek alapján már a "jw.org" is mintha az akarna lenni. Vagyis ez esetben is jogos lehet egy építőjellegű kritika.



2016. febr. 29. 00:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ők árusítják?
2016. febr. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Hogy árusítják-e azt nem tudom,de ők csinálják.
2016. febr. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Csak azzért, mert az a Lilith-medál érdekes....
2016. febr. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

Szia


Tanú vagyok és számomra most újat mutattál.

Hogy akik gyártják testvérek-e nem tudom, de biztosan nem a szervezet készíti, ráadásul a logó le is van védve.


És igen szerintem is félreérthető ez, magam nem vennék ilyen ékszert pont azért amit Pál mondott:

"Ezért tehát, ha az étel megbotránkoztatja testvéremet, inkább nem eszem húst soha, hogy őt meg ne botránkoztassam."

2016. febr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Szia előző!

Nem találkoztál még vele?

2016. febr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%
Szervusz Én sem találkoztam ilyennel, sőt mutattam többeknek és ez új, ilyet nem is hallottunk.
2016. febr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
Akkor valaki visszaél a nevetekkel?
2016. febr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem visszaélés, hanem a JT részvénytársaság egyik üzleti vállalkozása. Csak ott terjesztik, ahol van rá megfelelő piacképes kereslet. Magyarországon pedig nincs, ezért nem tudnak róla az itteni tanúk. De lehet, hogy megváltozik a koncepció, és pár év múlva már velük is árultatni fogják. :)
2016. febr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Azt árak HUF-ban vannak megadva. Akkor itt is árulják ezek szerint.
2016. febr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

ha nyitsz egy ebay fiókot és jelzed mely ország pénznemében fizetsz a pp-on akkor automatikusan átszámolja az összeget függetlenül a kínáló ország pénznemétől - nálunk ilyen nincsen.


Kedves 8 véleményét nem véletlenül hagyom figyelmen kívül csak a Kozák úr közössége nem érdekel.

2016. febr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!