Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek a lenti képeken...

Szerintetek a lenti képeken szereplő J. T asszonyok betartják a Biblia szabályait?

Figyelt kérdés

Bálványoznak?

[link]


Tanít?

[link]


Tanítanak,hirdetnek férfi nélkül?

[link]


[link]


[link]


Férfival fedetlen fővel?

[link]


Tanít?

[link]


Megfelelnek a Biblia elvárásainak?


(1Kor 11:5)

"Minden asszony pedig, a ki befedetlen fővel imádkozik avagy prófétál, megcsúfolja az ő fejét, mert egy és ugyanaz, mintha megnyiretett volna."


"A tanítást pedig nem engedem meg az asszonynak,.."

(1Tim.2:12)



2016. márc. 29. 17:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

" erre le lettem 0%-ra pontozva. Feltételezem nem ateista emberek pontoztak le, ha nem olyan emberek akik krisztusi szeretetet hirdetik látszólag. Gondolkozzon el minden ember, aki lepontozott, hogy bele fér e az általatok hirdetett szeretet fogalmába az, hogy azzal amit nem értetek egyet az automatikusan ignoráljátok is. "


Nem vagyok tanú,csak egy mezei keresztény,pontozni sem pontoztam,csak arra szeretnék rávilágítani,hogy a krisztusi szeretet jóval több a pontozgatásnál. Hogy ki mennyire pontozott,eléggé csipp-csupp dolog,ami alapján már meg lehetne ítélni,hogy bizonyos felekezetekben vagy emberekben van-e szeretet. Adhat 100%-ot az is,aki amúgy szívből utál,csak egyetlen mondatoddal ért egyet,viszont lepontozhat valaki,aki szeret,de azzal az egy mondatoddal nem ért egyet. Ha valaki nem ért veled egyet,az máris nem tud szeretni?

2016. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttemlévővel,mert akdnak olyanok is nemolvassák el de már izomból pontoznak,felismerve a bejegyzőt.
2016. dec. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!