Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti mit gondoltok a klinikai...

Ti mit gondoltok a klinikai halálról, pontosabban arról, hogy rengeteg ember megtért utánna és azt mondták, hogy jártak a menyországban?

Figyelt kérdés

Van itt olyan,akinek valami ismerőse élt át ilyesmit,vagy esetleg jómaga élte át?

Mit gondoltok erről és ez kamu-e?


Én egyszer a neten olvastam egy cikket erről,aztán a cikk végére odaírták,hogy amúgy bevallotta a személy,hogy ez kamu. :D

Azért ez milyen bunkóság már...


2016. ápr. 3. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Hogy tud valaki megtérni miután meghalt?
2016. ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Klinikai halál !!

A halál nem egyetlen pillanat,hanem egy nagyon lassú folyamat,ezért van,hogy újra tudják éleszteni az orvosok a betegeket.

Vagy csak kómába esik,elveszti az eszméletét. Ilyenkor hallani,hogy sokan mondjuk más szemszögből látják magukat,látják,ahogy ott fekszenek mondjuk egy másik ágyról.

2016. ápr. 3. 13:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes az 1-es feltevése ,bár szerintem félre olvasta.


Nos , értem ,hogy miről van szó.

Nem ismerek ,bár abba a gyülekezetbe -keresztény- ahová jártam volt/voltak olyan ember/ek.


Személyes véleményem:


Hallucináció és az aggódottság valamelyest levezetése.


"Azért ez milyen bunkóság már..."


Ezzel is egyetértek.


Üdv!

2016. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es köszi a választ,én is így gondolom.
2016. ápr. 3. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem a klinikai halál még nem halál, jelenleg a halál 3 "fajtáját" ismeri az orvostudomány, szerintem a klinikai halál még nem azonos azzal az állapottal amit a köztudat halálként emleget
2016. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pelgrim ***** válasza:
A mennyben nem járhattak, mert az nem hely, de kerülhettek olyan tudat állapotba melyről az gondolták hogy a mennyországban jártak. Azt azonban könnyen elfogadhatjuk, hogy egy ilyen élmény után teljesen másképp gondolkodnak az életről mint azelőtt.
2016. ápr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A klinikai halál is halál, ahonnan mèg vissza lehet hozni az illetőt.

Biològiai halál ahonnan egyèrtelműen nem lehet !

Elobb ismerjuk a fogalmakat aztan kritizaljuk a kerdest es a kerdezot!

2016. ápr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egyszerű vizsgálati eszközökkel - megfigyelés, tapintás - megállapított légzés és keringéshiány esetén, ha a biológiai halál jeleit nem észleljük, a beteget klinikai halottnak tekintjük. A zajlás ismeretében, biológiailag megalapozott esély van a folyamat lassítására és visszafordítására. Ahogy megszűnik a szervezet oxigén utánpótlása, a sejtek az erekben maradt tartalékot kezdik el használni...stb...stb..

Utolso viktam!!!


Read more: [link]

2016. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!