Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény családban nőltem...

Keresztény családban nőltem fel (Jehova tanúi) de úgy érzem olyan vallásra van szükségem, ahol Jézus jobban a középpontban van. Mit tanácsoltok? 19/l

Figyelt kérdés

2016. máj. 6. 17:53
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
37%
Ők nem keresztények. De miért nem kéred Isten segítségét? Szerintem a legjobb támasz.
2016. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Hozzam leginkabb az evangelikus kozosseg all a legkozelebb.De Mo-n inkabb a reformatusok vannak tobben.
2016. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
17%
Minek olyasvalakiben hinni, aki nem létezik?
2016. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 KZitus ***** válasza:
15%
Keresztény családban nőltem fel (római katolikus) de úgy érzem olyan vallásra van szükségem, ahol Jézus jobban a középpontban van. Mit tanácsoltok? 34/l
2016. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
2%
Kösd fel magad
2016. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
23%

jehova tanúi nem keresztények, magát a szentírást is meghamisították csak hogy nek elljen elismerni hogy tévedtek


menj el a hagyományos egyházakhoz templomokba és ahol a legjobb, meg egyet értesz a nézetekkel ott élj továb, talán a protestánsok közül válogass első körben, ők formailag jobban hasonlítanak jehova tanúira, ezért talán könnyebb lesz

2016. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
23%
Járj templomba.:)
2016. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
33%

Kedves Kérdező!


Szeretettel várunk a körünkben. A protestáns felekezetek közül a mi tanításaink állnak talán a legközelebb a Tanúkéhoz - tekintettel arra, hogy az alapítójuk korábban közénk járt - de nálunk az Úr Jézus Krisztus van a középpontban. Itt megtalálsz: [link]

Keress bátran privátban...


Üdv. Péter

2016. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Inkviziciós detektív ***** válasza:
34%
Protestans felekezetet keress. Punkosdit es/vagy karizmatikust.
2016. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
74%

Szia.


Hidd el megértelek. Nekem is hasonló gondjaim vannak.

A királyságteremben már torkig vagyok az ószövetségi témákkal, hogy "Jób mennyire kitartó volt. stb."

Egy hónapban kétszer idéznek egy pár mondatot Jézustól és még akkor is a fele csak a mennyei reménységűeknek szól (megjegyezném, nálunk van egy).


Felekezetet sajnos nem tudtam még váltani, ennek az oka elég bonyolult. Családtagok, barátok stb.

Ha egyszer más gyülekezethez sikerül csatlakoznom, akkor vagy adventistákhoz, vagy baptistákhoz fordulok.


Amióta Dr. Reisinger János előadásait hallgatom, valami megváltozott a szívemben. Megérintette a szívemet Jézus Krisztus. Megéreztem az Ő szeretetét. Ezt korábban nem tapasztaltam és ahogy látom és megfigyeltem mások sem érzik, akik a gyülekezetben vannak. Mintha csukva lenne elöttük egy ajtó mögött Krisztus. Ezt nehéz elmagyarázni, de gondolom te is érzékeled ezt, ezért tetted fel a kérdést.


Én ajánlanám Dr. Reisinger János előadásait, ő adventista. Megtalálod a youtube-on is és mégtöbbet itt: [link]


Mégy egy videót ajánlanák a figyelmedbe:

https://www.youtube.com/watch?v=Ijzq1S_pVR0

2016. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!