Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan rázzam le finoman a...

Hogyan rázzam le finoman a Jehova Tanúit?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon aranyos hölgyek. Állandóan csengettek. Kinyitottam az ajtót, és mondtam nem.

Aztan megint. Kinyitottam, kerdeztek, valaszoltam.

Utana meg jott hogy hozhat e Őrtornyot. Mondom hozzon. Bele is olvastam. Most minden honapban hozni akarja nekem.

Csomoszor nem voltam itthon, de akkor is keresnek.

Mondtam hogy nem megyek el az osszejovetelukre, koszonom a folyoiratot is, de nem.

Es jonnek. Es en mar nem tudom mit mondjak... en nemet mondtam, csak nem voltam bunkó, mert tenyleg amugy kedvesek, de egyszeruen felek, hogy nem ertenek a szep szobol.

Ez az egesz olyan kellemetlen nekem.

Mar tobb honapja eszrevehetnek hogy nem erek ra. Kisgyerekkel vagyok egyedul, ferjem messze dolgozik, nincs idom erre.

Delelott kopognak, amikor epp munkaban vagyok.

Vagy meg fel se keltunk rendesen.

Vagy vendegeim vannak.

Marha idegesito.

Akkor mondjak hogy mondjak idopontot. Ha mdg mondok es kozbe jon valami nem fogom lemondani miattuk.

Tudom hulye vagyok, hogy szoba alltam veluk, de ha tudtok tanacsot adni, azt megkoszonnem.


2016. máj. 22. 22:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Az általad leírtak ha folyamatosan és huzamos ideje valóban megtörténik bizonyíthatóan, akkor feljelentést vonhat maga után, zaklatásért meglehet tenni a jogi lépéseket.
2016. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Az ember amelyik nem ért a kedves szóból, durvaságot vár.
2016. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd nő az egójuk, ogy őket Istenért utálják és majd nem ők halnak meg.
2016. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Koszi ment mindenkinek a felpomtozas. Az erkelyen cigiztem pongyolaban koszontek es szohoz se jutottam.

Mindenhol ott vannak.

Tenyleg kinyitod az ablakot es bejon 2 szunyog 4 legy es 2 jehova tanuja xdd

2016. máj. 22. 22:55
 5/28 A kérdező kommentje:

En tenyleg csak annyit varnek h mondom:

Nekem ez kellemetlen. Viszont nem latasra!


Es viszobt nem latasra... de pofazik vmit es nem tudok folyamatosan bunko lenni. Sztem ki vannak kepezve 20 eve.

2016. máj. 22. 22:57
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen mond meg nekik, hogy nem akarsz illetlen lenni, mert nem bántottak téged vagy ilyesmi, de mivel nem értenek a szép szóból ezért már határozottabban meg kell kérned őket, hogy többet ne keressenek, ne hozzanak kiadványokat vagy szóróanyagokat, sem meghívókat, nem adsz időpontot mert semikor nem akarod őket látni, és ezt a határozott felszólítást most diktofonra rögzítetted (előveszed a zsebedben lapuló hangrögzítő eszközt, még a legrégebbi mobiltelefonokban is van ilyen szóval költeni nem kell rá) majd még belemondasz egy dátumot, és ha ezen túl is keresnek akkor feljelented őket zaklatásért, és bizonyítani tudod hogy te már megkérted őket, hogy ne keressenek ,szóval legrosszabb esetben is max 2-szer találkozhatnak veled, egyszer itt a lakásodnál, másodszor pedig a bíróságon
2016. máj. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz egy sörétest és a lábuk elé lősz.
2016. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Szerintem vissza is élnek ezzel hogy ez egy nyugodt kornyek.

Erdekes hogy a szuleim a cigany telep mellett laknak, hozzajuk 5 evente kopognak.

Itt meg felevente vegigjarjak a haztomboket.

2016. máj. 22. 23:11
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért járnak rendszeresen, mert az elején beleegyeztél, hogy adjanak Őrtornyot. Mondd meg nekik, hogy ne jöjjenek többet, majd ha érdekelni fog, amit tanítanak, akkor te felkeresed őket, addig hagyjanak békén.
2016. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Tudom. Én nem is tudom, hogy minek mondtam hogy hozhat...

Előtte már 6x kerestek lehet ezért mondtam mert valahogy úgy ereztem hogy sose tudom lerazni.

2016. máj. 22. 23:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!