Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt valaki olyan, aki...

Van itt valaki olyan, aki mélyen és őszintén hisz Istenben, ismeri a Bibliát, és szívesen segítene nekem egy kérdésben?

Figyelt kérdés

Privátban elküldeném a történetem. Csak olyan írjon, aki nem gúnyolódik, és komolyan veszi a kérdésem.

Nagyon megköszönném! :)



2016. jún. 23. 16:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Tényleg itt akarsz ilyesmit megbeszélni? Biztosan van a személyes környezetedben is olyan ember, aki ezeknek a paramétereknek megfelel.


De ha nincs, akkor keress egyet. Hosszabb távú kapcsolatra, sürgősen! :)

2016. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy itt? Ezt az oldalt kérdésfeltevésre találták ki.:)

Mit értesz azalatt, hogy hosszú távú kapcsolatra? Mert társat nem keresek.:D

2016. jún. 23. 16:27
 3/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Baptista keresztény vagyok, írj, ha gondolod ;)

2016. jún. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Persze ezt az oldalt kérdésfeltevésre találták ki.


De te most komolyan azt hiszed, hogy ismeretlen idegenek fognak neked a legszemélyesebb lelki kérdéseidre megfelelő választ adni?


Persze, nem társat keresel, én sem azt mondtam. De azért egy lelki vezetőre mindenkinek szüksége van, azért mondtam, hogy szerezz be egyet. Ha nem lenne rá szükséged, akkor nem itt kérdezősködnél te sem. :)


Most ezzel tényleg olyat mondtam, amire magadtól nem jöttél volna rá? Ugye, hogy nem?

2016. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Ez egy elég személyes dolog, amit szégyellnék szemtől-szemben megkérdezni, sokkal könnyen látatlaban és anonimban.:)

A többieknek üzenem, hogy holnap tudok csak írni, remélem ez nem probléma nektek! :)

2016. jún. 23. 16:41
 6/26 anonim ***** válasza:

Szia.:)

Katolikus vagyok, írj bátran.:)

2016. jún. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Írj bátran, szívesen segítek!


Üdv. Péter

2016. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha gondolod, nekem is írhatsz.

Egy katolikus.

2016. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

"Ez egy elég személyes dolog, amit szégyellnék szemtől-szemben megkérdezni, sokkal könnyen látatlaban és anonimban.:)"


Persze van ilyen, én is voltam már így. De azért gondolom magad is sejted, hogy ez csak félmegoldás. Az a probléma soha nem fog megoldódni, amit nem merünk nyíltan felvállalni.


De ettől még továbbra sem értem, hogy miért jó neked, ha amatőr hittérítőknek tárod ki a problémáidat. :) Írjál akkor valamelyik "lelkiatya válaszol" rovatba, ők pont azért vannak, hogy ilyen kérdésekre válaszoljanak.

2016. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Szervusz.


Csatlakozom, magam is szívesen és készséggel segítek, 26. éve forgatom és tanulom a Szent írást.

2016. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!