Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Katolikus hívek, nektek...

Katolikus hívek, nektek melyik rózsafüzér imádkozása után teljesült a kérésetek?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit,hogy csak normális,a kérdésekre válaszoló válaszokat írjon.
2016. júl. 3. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak az eredetit szoktam imádkozni. Nekem az az igazi.
2016. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Rózsafüzér imádkozása sokat segíthet, de Isten nem pénzbedobós automata, bedobom a megfelelő imát, kiadja a kérés teljesítését... nem így működik. (De persze ha hittel kéred, teljesíti a kérésedet, HA összhangban van az Ő akaratával.)
2016. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de Jézus nem tette bele a HA szót,ő azt igérte BÁRMIT kértek az én nevemben megadom nektek. máshol ha hiszitek,hogy már meg is kaptátok.... a kérdésem ez volt kedves testvér:Katolikus hívek, nektek melyik rózsafüzér imádkozása után teljesült a kérésetek?
2016. júl. 3. 21:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik. Rózsafüzért nem azért kell imádkozni, hogy ezzel az égiek valami kívánságunkat teljesítsék. De amúgy meg teljesen mindegy, melyik rózsafüzért imádkozod.
2016. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze. Normális kérdésre irányultak a válaszok. De sehol sem látok olyat.
2016. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
aha... tehát ha valamit kérek,akkor inkább a saját szavaimmal,rózsafűzért megy csak amolyan áhitatra,elmélyülésre... mondjuk én az irgalmasság rózsafűzérét szoktam,ha valamit kérek.
2016. júl. 3. 21:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Javaslom Neked hogy legyél tiszta lelki állapotban is,kérő imáid előtt! Menj el szentmisére és gyónni áldozni is.

Én a négy hagyományos ròzsafüzért szoktam elmondani.

Mindenképpen nem gyorsan odafigyelve és annak tudatában hogy Isten jelenlétében vagy - hát nem egyszerü de érdemes. ☺

2016. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azt hiszem ez lesz a helyes válasz.
2016. júl. 3. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!