Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúin kívül, kik...

KZitus kérdése:

Jehova tanúin kívül, kik végzik még ezt a munkát?

Figyelt kérdés

„Menjetek. . ., és tegyetek tanítvánnyá minden nemzetből való embereket, kereszteljétek meg őket. . ., és tanítsátok meg őket arra, hogy megtartsák mindazt, amit parancsoltam nektek” (MÁTÉ 28:19, 20)


Máté 24:14

14 És a királyságnak ezt a jó hírét prédikálni fogják az egész lakott földön tanúságul minden nemzetnek, és akkor jön el a vég.



2016. júl. 13. 19:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

20-as :-)


A számok tényleg nem hazudhatnak, de az emberek a számokat igen - egyetértesz?

2016. júl. 18. 18:29
 22/24 anonim ***** válasza:

Péter számadatos írásához, a mormonok is többen vannak világszinten.


[link]


Lap alján van a világra kiterjedő statisztika.

Tavaly még nem voltak ilyen közel a 16 millióhoz.

2016. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Kedves Zitus!


Én az adatokat teljesen nyilvános oldalakról szedtem itt az Interneten. Magad is ellenőrizheted. Ha nem értesz egyet akkor cáfolj meg, de kérlek ne vádolj hazugsággal.


Üdv. Péter

2016. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Egyetértek Péter utolsó válaszával, amúgy is rossz nézni hogy egyes a tanúk egyházához tartozó személyek milyen hangosan sipákolnak mikor felveszik üldözött áldozat szerepét. És ez mellett ők sem különbek, ha vádolni kell.
2016. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!