Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi Isten szándéka a föld és...

Mi Isten szándéka a föld és az emberre vonatkozóan?

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 22:46
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:

Ha esetleg mégis nektek lenne igazatok, akkora végén majd bocsánatot kérek pétertő oszt mehet a mennyei buli! együtt pakolhattyuk a fincsi mennyei sunákat.

Tényleg ha már így szóba hoztátok a szex témát.?!? Vajon ha egy homokos példaértékű életet él és felkerül a mennyországba, akkor ott is élhet nemi életet férfiakkal? hmm? Szerintetek? :D

húúúúúha kezdek összezavarodni, annyi itt a kérdés??? ?:D

2016. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
56%
ott nincs nemiélet, te baromállattya
2016. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
Az eddigiek alapján csak parasztlodni vagy itt, de kérlek magyarázd el hogyan él nemi életet két szellemi létező. Köszi előre is.
2016. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:

Na várjunk csak, elébb talán nem itt, valaki azt mondta odaátt kaptok testet Istentől.

Amúgy meg ha nem éltek nemi életet akkor mégis mit csináltok????? De most komolyan, ha lesznek ot nők és férfiak akkor mi lessz? beszélgettek eg örökkön átt?

2016. júl. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:

mi értelme lessz a fütykösnek a lábad között? ott nem lessz gyermekáldás öröme? legalább kiverhetem?

azt mondtad szellemi lény? akkor aki pokolba kerül, ot sem lessz test ami fájjon? hoppá itt egy paradoxon

lassan megbukik a hitetek szerintem érzitek

2016. júl. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
56%
menj már aludni, de s eggfej25ös
2016. júl. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
37%

"Amúgy meg ha nem éltek nemi életet akkor mégis mit csináltok?????"

Az ember élete során folyamatosan vágyik valamire, soha nem teljesen elégedett. A Mennyország a tökéletes elégedettség állapota, ha úgy tetszik a jutalom, ahol az ember Istennél van és nem vágyik már többé semmire, mert mindene megvan, ami kellhet.


"mi értelme lessz a fütykösnek a lábad között? ott nem lessz gyermekáldás öröme? legalább kiverhetem?"

Te lehet, hogy egy hatalmas "fütykösként" képzeled el túlvilági életedet, én továbbra is szellemi létezőről beszélek, azoknak pedig jellemző tulajdonságuk, hogy nem rendelkeznek "fütykössel", így sajnos kiverni sem tudják. Gyereket szülni szintén bajos lenne. És mielőtt megkérdezed bármilyen formában szexelni, zabálni, szarni is, az eddigiek alapján ezek a témák izgatnak leginkább.


"azt mondtad szellemi lény? akkor aki pokolba kerül, ot sem lessz test ami fájjon? hoppá itt egy paradoxon"

Most ez komoly? Te nem éreztél még fájdalmat valami nagy trauma, esetleg egy szeretett személy elvesztése után? Olyankor a fütykösöd szokott fájni? Sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de nem csak fizikai fájdalom létezik.


"lassan megbukik a hitetek szerintem érzitek"

Nem tudom, én azt látom, hogy eddig minden kérdésedre megkaptad a választ annak ellenére, hogy vagy troll vagy vagy egy kisgyerek (nem csak a borzalmas helyesírásod alapján), és semmi érdemleges érvet nem tudtál felhozni igazad mellett. Várom a következő értelmes megnyilvánulásod.:)

2016. júl. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
65%

"Most ez komoly? Te nem éreztél még fájdalmat valami nagy trauma, esetleg egy szeretett személy elvesztése után? Olyankor a fütykösöd szokott fájni? Sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de nem csak fizikai fájdalom létezik. "


Én laikus vagyok a témában, de annyi nekem is megvan, hogy minden fájdalom (akár fizikai, akár érzelmi) az idegrendszerben, az agyban, meg úgy általában a fizikai testben nyilvánul meg valamilyen módon. Nincs test - nincs fájdalom. Ennyi.

2016. júl. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:

"Szándéka, visszaállítani azt a tervét, amit Ádám elrontott, Sátán segítségével. "


Aha, és egy mindenható Istennek ehhez több mint 2000 emberi évet kell tökölnie az ügyön? Akkor az a Sátán valami baromi nagy hatalmú valami lehet, Ádám meg valami kivételes tehetség, ha ketten ekkora fejtörést okoznak egy mindenható, lehetetlent nem ismerő Isten számára...

2016. júl. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 Pietrosol ***** válasza:
79%

Szia!


Valójában erről senki nem tud semmit.

Az sem biztos, hogy van bármiféle terv.


Amiket itt írogatnak, azok valakik gondolatai, amiket magabiztosan beírkálnak, mintha egy biztos, megváltoztathatatlan dolog lenne.

2016. júl. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!