Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ajánlanátok szimpatikus,...

Ajánlanátok szimpatikus, normális papot Budapesten jegyesoktatáshoz, házasság előtti felkészítéshez? A párom nincs megkeresztelve, az esküvő előtt erre is sort kell keríteni.

Figyelt kérdés

2016. aug. 18. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:

"A párom nincs megkeresztelve, az esküvő előtt erre is sort kell keríteni."


Nem kell amúgy, csak ha amúgy is már tervezte, hogy megkeresztelkedjen.

2016. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
római katolikust?
2016. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyik egyházból? Én evangélikust tudok. Priviben megadom, ha érdekel.
2016. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én református lelkészt tudok a 3. kerületben. Nem írtad, hogy milyen esküvőt terveztek.
2016. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi nem 20# akartam. De tudja akinek szól.
2016. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

A címkék alapján a kérdező valószínűleg katolikus papot keres, szóval azzal tudtok segíteni neki, ha katolikus papot ajánlotok.


Emellett ha a kérdező vallásos és református vagy evangélikus lelkészt keresne, akkor valószínűleg nem a pap, hanem a lelkész szót használná a kérdésben.

2016. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elnézést kifelejtettem: katolikus papot keresünk. Tudom, hogy a megkeresztelkedés nem feltétlenül szükséges az esküvő előtt, de mindketten szeretnénk, ha megtörténne.
2016. aug. 19. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!