Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A néhai Vezető Testület...

A néhai Vezető Testület tényleg építtetett egy luxus villát Ábrahámnak :D?

Figyelt kérdés

Elnézést de ez annyira nevetséges! :)

Hol lehet erről valami hiteleset olvasni?



2016. szept. 22. 22:10
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:

29.Hsz!


Mutass egy 2, advent idejére szóló prófétálást EG Whitetól!

2016. szept. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:

Én csak röhögni szoktam opendooron, azt se tudom ki az az Ellen White :D

Na jó, kb. annyit tudok róla, hogy valami egyházalapító papnő, olyasmi mint Russell a jehovistáknál, csak női kivitelben.

A másik, korábbi felkérésedre, szerintem nem nekem a tisztségem kiválogatni a gyöngyszemeket a pelyva közül emberi vonatkozásban, erre csak Jézusnak vagy Istennek van felhatalmazása. Én csak a pelyvát ismerem meg :)

2016. szept. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:

"opendoor nevű figura"


Bemutatkozom kedves válaszoló.

49. éves anya és feleség személyében üdvözöllek.

Ez az Én formám. s nem pedálozok. mindössze élek azon jogaimmal, amivel akár Te akár más ezen az oldalon.


Remélem kielégítettem szerény kíváncsiságodat. :)

2016. szept. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:

Véleményem:


A Teremtőt pedig a minőség érdekli, nem a mennyiség.

A kovászt pedig nem pozitív értelemben használja,hanem negatív értelemben, hiszen azt írja,hogy távolítsátok el a kovászt magatok közül az új tészta érdekében

Egy rossz dolog engedélye hozza a többi rossz dolgot,

2016. szept. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
2016. szept. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
2016. szept. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
94%

Kétségbe vonom, hogy csak ennyi a véleményed opendoor [a képeket nem néztem meg.]


Te ugyanis a "harcos JT"-k közé tartozol, ami azt jelenti, hogy addig folytatod a vitát, ameddig el nem fogynak azok az érveid, amit a vezetőid tanítottak neked.


Ha visszavonulsz, az annak a jele, hogy kimerült a kassza, és a jw.org-on sem találtál semmit.


Nem sértésből írom, de ha nincsenek ellenérveid, akkor érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy tényleg jó úton jársz-e.


Dante

2016. szept. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:

"Bemutatkozom kedves válaszoló.

49. éves anya és feleség személyében üdvözöllek. "


Úgyszintén, örvendek a szerencsének.


"Ez az Én formám. s nem pedálozok. mindössze élek azon jogaimmal, amivel akár Te akár más ezen az oldalon. "


Csak éppen úgy tűnik, hogy ezt olyan szellemben teszed, hogy minél több 0%-ot gyűjts össze :) Lehet, hogy nem így van, de teljesen úgy néz ki a dolog, mintha erre hajtanál.

2016. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
83%

@13:41-es:


A 0% neki dicsőség. Az Őrtorony ugyanis azt tanítja nekik, hogy őket üldözik. A valláskritikában pedig üldözést látnak. Ezért amikor elutasítják, csak még jobban megerősödik benne az, hogy a jóslat rajtuk teljesedik be.


Dante

2016. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:

Nem erre hajtok.


Ebben a fórumban,valamiért ezt bevezették.

Engem a válasz adás érdekel, nem az hogy ki mennyire értékeli, mint ember.

Válaszokat adni jöttem, nem vitatkozni, vagy azzal foglalkozni, ki mire értékeli


Jézust sem az érdekelte,hogy némelyek hány százalékra értékelik a mondani valóját, hanem,hogy elmondja amit kell. Megtegye amit szükséges,ne vádolják azzal,hogy nem végezte el a feladatát.


Furcsa lenne, ha azért abba hagyta volna, mert 0%-kapott az emberektől, Az Atyja 100%- ra pontozta és ez számított neki.

2016. szept. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!