Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az emberek miert nem szoktak...

Panpeter2016 kérdése:

Az emberek miert nem szoktak imadkozni, pl etkezes elott?

Figyelt kérdés
Eszre vettem, hogy minden filmben imadkoznak az emberek etkezes elott. Akkor eloben ez miert nem szokas?
2016. nov. 21. 03:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%

Aki vallásos az imádkozik. Ha a film története szempontjából ez lényeges vagy például olyan közösségben, korban játszódik, akkor a filmben is imádkoznak evés előtt a szereplők.


Aki meg nem vallásos, nem imádkozik. Sem filmben, sem az életben.

2016. nov. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Valaki irta a kaptar cimu filmet! Nos jol leminositetted magad, gratula. Nem ertem miert kell hozzaszolni, ha nem tudsz ertelmesen megnyilvanulni. Istenem ilyen IQ fighter emberek, hogyan letezhetnek.


Amugy meg ezen a bolygon elek es nem csak harom filmet lattam. Nem tudom, miert nem kell ertelmesen hozzaszolni 1 kiba***tt poszthoz az ilyenek inkabb huzzanak el innen, bekepzelt semmiterto emerek.


A tobbi ertelmes valaszokat koszonom szepen, jo tudni hogy vannak meg jo emberek :) Ugy erzem ez egy komoly poszt.

2016. nov. 21. 09:54
 13/29 anonim ***** válasza:
93%
Panpeter,azt írtad,MINDEN filmben nem imádkoznak az emberek.Ezért egyesek joggal kifogásolták ezt. Erre te idegesen reagáltál. Mire jó ez?
2016. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
62%
Maximum a maffiafilmekben. :D
2016. nov. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
71%

IQ fighter az pont te vagy, idi.óta. :D


Olvasd már el a kérdésed még egyszer, bar.marc.


Amúgy meg sokan azért nem imádkoznak étkezés előtt, mert nem vallásosak.

2016. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Hát hogy ahol vendégségben voltál,miért nem csinálták,azt tőlük kérdezd meg,de ez alapján tényleg nem lehet kategorikus kijelentést tenni,mi pl szoktunk,meg itt a környéken elég sokan még.
2016. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
93%
#16: Ja, értem, szóval Moszkvában a Lenin téren Volvókat osztogatnak.
2016. nov. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, hiaba hisztizel vagy IQfighterezel, te irtad hogy minden film. Es a mindenbe beletartozik a Kaptar is. Mondjuk mar az is ongol nalad hogy a kerdes alapjan minden filmet lattal.
2016. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Aki vallásos, az szokott imádkozni étkezés előtt, aki nem, az nem. Nekem például vannak vallásos ismerőseim. Ha velük eszem, a hitük tisztelete miatt én is lehajtom a fejem, amíg elmondják az imát, de én nem mondom velük, mert nem vagyok hívő.
2016. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
56%

"Aki vallásos".


Hát nem teljesen így van.

Én nem egy olyan embert ismerek, aki kereszténynek vagy vallásosnak tartja magát, és még sem köszöni meg az ételt a teremtőjének.


Hogy miért?

Azt tőlük kell megkérdezni?

2016. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!