Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy kérjem kiszemeltem...

Hogy kérjem kiszemeltem szerelmét istentől?

Figyelt kérdés
Hogy kérhetném meg istent, hogy segítsen nekem (adjon erőt és bátorságot) felszedni a kiszemeltemet, és, hogy szerelmesedjen belém az a lány? Tudom nem csak ennyi lenne de értitek (aki vallásos). Iránta nem úgy érzek, hogy megd*gnám aztán csak ennyi. Vele elképzeltem sokszor az életem. Hogy tudom megkérni istent? És teljesíti?
2016. nov. 23. 16:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves Ákos13!


Isten meghallgatja mindenki imáját.De Ő bölcs.Sokkal jobban tudja,hogy mikor mire van szüksége az embernek.Egyszer régen,én is imádkoztam hozzá,mert szerettem volna valamit.Persze,nem lett belőle semmi.Majd később megkaptam...de nem olyat amilyet kértem,hanem egy sokkal,de sokkal jobbat!És megértettem azt is,hogy akkor miért nem!

Azért nem,mert akkor macerás,és felesleges lett volna.Mert később volt rá igazából szükségem!Tehát helyben és időben.Innen tudom,hogy meghallgatja.Csak Ő tudja,hogy mikor van ideje,és szüksége van-e egyáltalán az embernek arra az adott dologra.

Azóta is lenyűgöz a Bölcsessége!Nem győzök Hálát adni Neki érte!Ha akkor adta volna,csak nekem let volna rossz.Így meg hasznát veszem.Jóhelyre adta,jó időben! :)

2016. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kérd a kiszemeltedtől, ha Istent nem is, a szerelmet.
2016. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Isten nem fogja azt a lányt egy tárggyá tenni, akinek megszűnik a saját akarata, döntése és szerelmes lesz beléd, csak amiatt, hogy te imádkoztál Istenhez. Ilyet a fekete mágiát űzök szoktak próbálni megtenni.

Inkább arra koncentrálj, hogy olyanná formáld Isten segítségével a jellemed, amely vonzó lesz normális lányok számára. Mert úgy nézem, te is abba a kategóriába tartozol jelenleg, akik automatának nézik Istent, bedobnak egy imát, és várják, hogy kijöjjön az áru. És ha nem jön, jól belerúgnak az automatába.

Az imakérés lényege pont az, hogy elfogadod Istentől a nemet is, vagy azt is, hogy esetleg sok évvel később adja meg, amit kértél. Ha elvárod Istentől, hogy igent mondjon az imádra az nem kérés, hanem parancs részedről.

2016. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
95%

Mar bocs, de nekem nem kellene olyan ferfi vagy no, aki valami programozhato targynak nez, es isten a programozo, es szivesseget ker.

Talan a kicsit "pofatlan keres"/imatkozas helyett FERFIKENT kellene viselkedned, ugy hogy az adott no felfigyeljen rad.

2016. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!