Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jobb lenne, hogyha alapulna...

Jobb lenne, hogyha alapulna egy magyar katolikus egyház?

Figyelt kérdés

Én kemény katolikus nevelést kaptam.De, 14 évesen valahogy elveszítettem az egyházba vetett hitem.


Szerintem azért,mert a római katolikus úgy rossz,ahogy van.

Jelenleg rátett egy lapáttal az, hogy egy muszlimbarát ellenpápa a főnök.


Jobb lenne mindent újraértelmezni és alapítani egy magyar katolikus egyházat.

-A papok házasodhassanak, ne legyen ennyire "szorongatva" a hímszervük.

-Legyen fiatalosabb,lehessen sapkát viselni a férfiaknak is a templomban.

-A pap ne valami rideg idegen legyen, hanem olyan, akihez fordulhatnak az emberek.


Továbbá, ne legyen iszlámbarát, sőt ellenezze, a híveit buzdítsa, hogy lépjenek fel keményen mindenki ellen, akik támogatják a migrációt,az iszlamizációt.Tüntesse fel pozitív fényben a keresztes hadjáratokat.

Vagyis védje az "életterét".



2016. nov. 26. 18:05
1 2
 11/16 Andizsuzsi ***** válasza:

" híveit buzdítsa, hogy lépjenek fel keményen mindenki ellen, akik támogatják a migrációt,az iszlamizációt.Tüntesse fel pozitív fényben a keresztes hadjáratokat. "


Egy frászt kaptál te, nem katolikus nevelést.

2016. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Továbbá, ne legyen iszlámbarát, sőt ellenezze, a híveit buzdítsa, hogy lépjenek fel keményen mindenki ellen, akik támogatják a migrációt,az iszlamizációt.Tüntesse fel pozitív fényben a keresztes hadjáratokat.

Vagyis védje az "életterét"."


Az első sorokra még azt mondom ,cuki kis szektát lehetett volna össze hozni.


De ez...

2016. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 imakommandós ***** válasza:
9%
Régen a pápák diktáltak a királyoknak, most meg úgy tűnik, hogy a politikusoknak akar megfelelni a pápa. (vagy csak ugyanazt az antikrisztusi szellemet a szolgálják a politikusok is meg a pápa is?)
2016. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 szp72 ***** válasza:
59%

A katolikus azt jelenti, hogy egyetemes, tehát eleve nem lehet csak magyar.


Ha nem tetszik lépj ki és alapíts egy újat, írásod alapján sokat nem veszít veled.

2016. nov. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
24%
a keresztes hadjárat kivételével egyetértek, a mostani egy celebpápa aki csak a médiának pózol, bár egy rossz pápa miatt még nem kell egyházszakadást csinálni
2017. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha más nem is, egy ilyen lépés garantáltan meggyőzné a még hezitáló normálisabb réteget, hogy meneküljön Magyarországról minél hamarabb. De ki tudja, 2018 után talán lesz saját egyházunk is, orbánnal, mint főpap. Az iszlámgyűlölet meglesz, a többi nem valószínű.
2017. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!