Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a különbség kettőjük...

Mi a különbség kettőjük között az Atya Isten és Úr Jézus Krisztus Fiú Isten között szerintetek?

Figyelt kérdés

Az Atya: Örökkévaló, Képtelen a halálra, Ő a Teremtő, Mindenható! Őt soha senki sem látta még.

Az Úr Jézus Krisztus: Képtelen a halálra, Mindenható , Örökkévaló,Foldi szolgálata során sértheto volt, ki volt téve a halálnak, Nem létezett mindig csak az Atya által született meg.

Az Úr Jézus Krisztust megismerhetuk lenn járt a Földön!


2016. dec. 9. 17:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%

9-es!


"Jézus ember volt."


A kulcsszó a "VOLT". Kicsit gondolkozz rajta és nem árt, ha imádkozol Krisztushoz, hogy adjon a Szent Lelkéből. Ő megvilágítja az elméd! Ne más emberek ihletetlen szubjektív firkálmányain próbáld megismerni az Urat.

2016. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 How Arrow ***** válasza:

"Nem létezett mindig csak az Atya által született meg."


Ezt honnan vetted?

2016. dec. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
How Arrow nevű felhasználó válasza:Kedves valaszolo azert mert Isten a Mindenhato Atya O teremtette a vilagot O onmagaban letezo! Oroktol fogva letezik mert Isten szellem! O msgs s termeszetette a szeretett! Kezdetben Isten volt csak a vilagon senki es semmi mas! Es ekkor szuletett meg a Megvalto Istenbol Isten elsoszulotte! Meg az ido kezdetekor.
2016. dec. 11. 15:18
 14/20 anonim ***** válasza:

Igen SZÜLETETT! De nem teremtve lett.

Tudjuk, hogy Isten szólt: "Legyen világosság" és világosság lett. A Szó az Ige, a Hang volt Krisztus Aki által teremteni kezdett. Előtte nem volt teremtés. Jézust született, nem teremtetett! Ő is öröktől fogva van, csak születése előtt más formában létezett, az Atyában.

2016. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Egyetertek
2016. dec. 11. 15:58
 16/20 anonim ***** válasza:

Ahogyan a te gyermeked ember,és nem majom,vagy szamár,Isten Fia sem lehet más,mint isten.

Az egy Isten része.

2016. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 How Arrow ***** válasza:

Jézus ugyan az a személy volt a földre születése előtt is.

Aki azt állitja hogy Jézusnak valamikor régen volt egy kezdete, akkor válaszoljon arra is hogy mikor, hogyan?

És vállaszolja meg a megváltási terv kezdetét.

2016. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Kedves How Arrow nevű felhasználó!

A kerdezo vagyok a a kerdesedre az a valaszom hogy Isten az Atya es a Fiu az Ur Isten kozott az a kulonbseg hogy az Atya mindoroktol fogva van es mindoroke lesz nincs kezdete nincs vege! De Jezus Krisztus nem volt mindoroktol fogvs neki volt kezdete akar itt a foldon akar a Mennyben!

Jezus ki jelenti hogy az Atya nagyobb nala mert neki volt kezdete de az Atyanak nem! Jezus Krisztus az UR Isten, es az Atya Isten ket kulonbozo szemely! Ezt ne felejtsd el!

2016. dec. 11. 19:46
 19/20 How Arrow ***** válasza:

Kedves kérdező én soha sehol semikor nem állitottam hogy az Atya és Jézus nem külömböző személy és nem is utaltam arra hogy elfelejtettem volna.



Ézs 63:16 Hiszen Te vagy Atyánk, hiszen Ábrahám nem tud minket, és Izrael nem ismer minket, Te, Uram, vagy a mi Atyánk, megváltónk, ez neved öröktől fogva.


Öröktöl fogva barátom!

Nincs kezdet

2016. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ertem
2016. dec. 11. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!