Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus Isten fia volt, vagy nem?

Jézus Isten fia volt, vagy nem?

Figyelt kérdés
Tudom,az iszlám szerint Jézus csak egy ember volt,de sok keresztény felekezet is így hiszi,mások pedig Istennel azonosítják. Akkor mi az igazság?

2016. dec. 11. 23:02
1 2
 11/14 Ay carramba! ***** válasza:
Jézus élt, az vitathatatlan. De hogy egy természetfeletti erő által, az már kérdéses. Kérdezik sokan, és kérdezem én is: Ha átgondolod, akkor hihető az, hogy egy fizikailag nem létező "izé" ejtett teherbe egy nőt a semmi által? Ha ez így történt, akkor hogyan? EMBER! HÁT GONDOLD MÁR ÁT! EZ EGY BAR***ÁG! Hogy a francba, miként, miért őt, miért akkor, MIÉRT? Ha gondolkodsz, a Biblia kezdete nincs megalapozva. És ha egy vallás alapjait megdöntöd, borul az egész. A tudománynak haraphatod a tartóoszlopait, nem fog összedőlni, akkor sem, ha neked van igazad, ez esetben az ember hitte rosszul, hogy hogyan is keletkezett a világegyetem.
2016. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10-es a felkent királyt jelent, uralkodót. Nézz utána a szó jelentésének.
2016. dec. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 világvége1 ***** válasza:
Istennek nincs fia. Jézus pedig még jó sem volt, ő maga is mondta.
2020. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 tgt ***** válasza:
Igen, Jézus Isten fia volt. Ahogy te is, meg én is meg mindenki más is Isten fiai és lányai vagyunk.
2020. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!