Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik egyházi iskolába járnak:...

Akik egyházi iskolába járnak: mennyire vagytok vallásosak ti és az osztálytársaitok?

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 22:15
 1/5 anonim válasza:
Én nem vagyok vallásos annyira,még is katolikus suliba járok.Néha elmormolok egy imát,végigalszokv egy misét,és utánna le van tudva.
2016. dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Annak tartottam akkor magam. Viszont érdekes módon azt vettem észre, hogy körbe vesznek olyanok, akik csak felszínesen hívők, sokuk egyenesen képmutató.


Aztán pár évvel rá alaposan átgondoltam én is az átgondolnivalót.

2016. dec. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hívő vagyok, osztálytársaim kb. 60%-a ateista, van egy buddhista lány, meg egy sátánista, vannak páran, akik keresztények, de ritkán gyakorolják a vallást, vagy keresik a hitet.
2017. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
LOL, sátánista? Ő milyen rituálékat gyakorol? :D
2017. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4, azt mondta, spirituális sátánista, meditálni szokott, meg ilyenek, de igazából nem érdekel részletesebben.
2017. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!